Личен лекар в кв. Дружба / кв. Младост

  • 3 168
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте,

Моля ви да ми препоръчате личен лекар за сина ми (11 месеца) в кв. Дружба / кв. Младост, София. В момента сме записани при един лекар, но не съм доволна - контролните прегледи протичат само с теглене и мерене. А когато сме болни, досега никога не са ни изписали адекватно лечение, затова съм се принудила при всяко по-сериозно заболяване, директно да го водя в болница на частно. Но не може да го водя непрекъснато там... , не толкова заради заплащането, колкото до това, че не може за лека настинка, разстройство примерно  да търчим в болницата. Не търсим "абсолютния" специалист, но при всички случаи трябва да е със съвременни познания и да провежда адекватни лечения при нужда.

Предварително благодаря на всички отзовали се на молбата ми!

# 1
  • Мнения: 60
В Дружба Д-р Нина Илиева-0888603312!Добър ПЕДИАТЪР!А разбира и от хомеопатия,и е много земна!Тя ми отгледа голямото дете,аз също съм при нея,за съжаление малкия не го записах при нея,защото сега живея в другия край на София и ми е далече да търча за всяко нещо до Дружба,но въпреки това ако станат по-сериозни нещата  й се обаждам и водя дребния при нея,никога не ми е отказала преглед или съвет нищо,че не й е пациент!Е това е,иди поговори с нея и си предцени!Но доколкото знам юни месец можеш да си смениш доктора...

Общи условия

Активация на акаунт