как се грижите за бебшката кожа в жегите

  • 1 544
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 639
Мамчета ще споделите ли с какво мажете бебоците след баня в тия жеги? Моята бебка я плескам с бебшкото олио на Джонсън ,ама от време на време прескачам ..... А вие? newsm78

# 1
  • Мнения: 5 299
Олиото съвсем не е за предпочитане през лятото,а и особенно сега в тези жеги.Аз ползвам мляко на "Chicco"и съм изключително доволна Laughing

# 2
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Олиото загравя. Лятото е добре да се ползва тоалетно мляко. Ние ползваме на Poupina. Голямата разфасовка струва 14 лв. и я ползваме повече от месец.

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
тоалетно мляко на Бюбхен.

# 4
  • Мнения: 2 489
тоалетно мляко на Нивея

# 5
  • Мнения: 3 116
тоалетно мляко на Бюбхен

# 6
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Бебешко мляко на Niveа. Олиото го спрях, откакто започнаха жегите!

# 7
  • Мнения: 278
Аз я мажа с олио, но след като ви прочетох и аз ще взема мляко.
Въпроса ми е за лицето - другаде няма пъпчици, а само на личицето - там трябва ли да я мажа или как да се спася от тях  Thinking

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
според мен....ако пъпчиците са от прегряване, което е доста вероятно тези дни....най-добре е да не ги нажешс нищо. Просто мий лицето по-често през деня....

# 9
  • София
  • Мнения: 1 315
Аз мажа с бебешко мляко на Klorane. Хипоалергенно и сме доволни.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 521
Къпане с хладка вода 2-3 пъти на ден. След вечерната баня мазане с млякото на нивеа, но не всяка вечер ( те моите са и по-големи де  Mr. Green). Ако имаме зачервено дупе - крем п-в подсичане на нивеа или бочко + дактарин орален гел ( превантивно срещу гъби), честа смяна на пампите и съвсем леко облечени, даже в къщи маат по пампи .

# 11
  • Мнения: 1 023
друго - дефламол и от време на време Бочко, ако се е изринал от топлината.

милк

# 12
  • Германия
  • Мнения: 8 084
кърма във водата за къпане.

# 13
  • Мнения: 255
Всяка вечер след баня масажираме бебо с хидратиращо мляко за масаж на Клоран и после го мажем с бебешкото кремче на Клоран с витамини.

# 14
  • Мнения: 372
Аз мажа с мляко на Бюбхен и то през 2 вечери. Лекарят до нас ми каза, че лятото е за предпочитане с нищо да не се мажат, че им се запушвали порите на кожата.

Общи условия

Активация на акаунт