Моля ви кажете с какъв цвят ми отива повече

  • 10 039
  • 135
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
Не издържам повече тази дилема. 5 години бях с черна коса,накрая се подложих на няколко процедури,за да "мръдне" цветът ми до кафяво. Сега обаче почнах да се чудя как ми отива повече,затова ми е нужна помощта ви.
Пускам снимки  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

С черна
  С кафява

# 1
  • Мнения: 22 430
Определено с черна е по-добре. )))
Това кафяво стои....кофти.

# 2
  • Мнения: 277
И на мен с черна ми харесваш повече,обаче като се загледах,тена на двете снимки ти е различен,та,не мога да кажа със сигурност...

# 3
# 4
  • Мнения: 281
Кафява.

# 5
# 6
  • Мнения: 1 282
И с двете ти е хубаво, но с черна ми харесваш малко повече.  Blush

# 7
  • Мнения: 488
Кафяво, макар че трябва да намериш точния оттенък, не е този.

# 8
  • Мнения: 2 478
С кестенява,разбира се.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 751
Снимките са малко нереалистични цветове ми се струва Rolling Eyes Май с кафява ми харесваш повече. Но и с двата цвята си готина Peace

# 10
  • Мнения: 1 813
Снимките са малко нереалистични цветове ми се струва Rolling Eyes Май с кафява ми харесваш повече. Но и с двата цвята си готина Peace

Не са фотошопнати,а истинската ми коса, черното е от октомври,кафявото от снощи,.  Simple Smile Мерси  Hug

# 11
  • Мнения: 171
И с двата цвята изглеждаш супер, но според мен повече ти отива с черна коса Simple Smile

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 4 751
Снимките са малко нереалистични цветове ми се струва Rolling Eyes Май с кафява ми харесваш повече. Но и с двата цвята си готина Peace

Не са фотошопнати,а истинската ми коса, черното е от октомври,кафявото от снощи,.  Simple Smile Мерси  Hug

Нямах предвид фотошоп. Ако са на дневна светлина без светкавица ще е по-лесно да се определи кой е "твоя цвят"  Hug

# 14

Общи условия

Активация на акаунт