Добър хомеопат във Варна

  • 36 176
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
Здравейте,бих искала да помоля мамите,които имат информация за добри хомеопати-лекари от Варна,да напишат отзиви и препоръки Hug
Знам за д-р Костадинов,но той е много ангажиран...има ли друг или друга лекар/ка,които да са на нивото на Костадинов,но когато отида да не чакам с часове...с малки бебета съм и ми е сложно придвижването а чакането-невъзможно Simple Smile
Благодаря на всички,които ще се включат

....бих искала и за децата и за мен да става лекаря-хомеопат Peace

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 471
Д-р Кремена Хаджиева, но за чакането....няма добър доктор, при който да не се налага да почакаш!

# 2
  • Мнения: 2 746
Здравейте, и мен ме вълнува същия въпрос.Също така искам да знам как минава първия преглед при хомеопат.Трябва ли да сме минали  през педитър и да имаме диагноза, или хомеопата сам определя състоянието на детето? бях се насочила и аз при Костадинов, но разбрах че се чакало 2-3 часа, че и повече.Защо става така, няма ли предварително някакъв график, зписване с чсове и т.н.
Каква е цената при Хаджиева?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
При Хаджиева часове има само когато е за интервю,но понякога пак се налага да се почака.Все пак има доста спешни случаи,не може да върне болно дете само защото няма час нали.

# 4
# 5
  • Мнения: 2 956
А къде се намират кабинетите на Хаджиева и Костадинов?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 478
На д-р Хаджиева кабинета е до ботевата градинка(май така се казваше) на ул.Бенковска.

# 7
  • Мнения: 1 586
И мен ме вълнува темата.Може ли повече информация - координати или телефон,как става записването или отиваш на място и чакаш.... CrazyВ кои дни приема доктор Хаджиева?И последно питане Rolling Eyes колко струва първото посещение и съответно как се заплаща за следващите?Става въпрос за дето ми ако има значение де...

# 8
  • Мнения: 147
Аз разбрах, че кабинета на д-р Хаджиева е на "Христо Попович" 15 (зад цен. поща). В четвъртък сме на първично интервю с бебо и после ще пиша впечатления  Peace

# 9
  • Мнения: 2 956
shehirizada    ще чакам да споделиш  Wink
 
А със запазен час ли ще ходиш?

# 10
  • Мнения: 147
Да, обадих се за час вчера, дори не очаквах да ни приеме толкова скоро. Преди 2 седмици звънях на друг хомеопат, но имаше свободен час чак след месец.

# 11
  • Мнения: 147
Адреса на д-р Хаджиева е сменен и е този, който посочи rosie. Ние бяхме на първично интервю при нея, направи ми добро впечатление като цяло. Сега ще наблюдавам и бебо как се чувства от хомеопатичното, което му изписа. Peace

# 12
  • Мнения: 129
От 8.5 години ни лекува д-р Теодора Грънчарска. Тя е класически хомеопат, но се интересува и от много други неща. Харесва ми нейният подход, защото винаги се съобразява с конкретната ситуация и човек и следи развитието на болестта. Т.е., след като предпише лекарство, поддържа връзка през няколко часа, за да разбере как е подействало преди да реши по-нататъшния курс. Започнахме, когато дъщеря ми беше на 1 год и 4 мес. Стояла е с мен вкъщи, когато дъщеря ми беше доста зле, за да види как повлиява лекарството. Приема у дома си, до Мол Варна или при болни малки деца отива в дома на пациента.

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 01:22 от Milush

# 13
  • Мнения: 50
От 8.5 години ни лекува д-р Теодора Грънчарска. Тя е класически хомеопат, но се интересува и от много други неща. Харесва ми нейният подход, защото винаги се съобразява с конкретната ситуация и човек и следи развитието на болестта. Т.е., след като предпише лекарство, поддържа връзка през няколко часа, за да разбере как е подействало преди да реши по-нататъшния курс. Започнахме, когато дъщеря ми беше на 1 год и 4 мес. Стояла е с мен вкъщи, когато дъщеря ми беше доста зле, за да види как повлиява лекарството. Приема у дома си, до Мол Варна или при болни малки деца отива в дома на пациента.
Ще съм ти много благодарна, ако дадеш координатите й.  bouquet

# 14
  • Мнения: 13 512
д-р Теодора Грънчарска - 0898 602201

Общи условия

Активация на акаунт