антицелулитен уред

  • 11 609
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 455
Какво ви е мнението за антицелулитния уред Целесте на Филипс? Има ли ефект при продължителна употреба и лесно ли се ползва?
ето тук може да го видите http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=833590&cat=30&f=3659
Благодаря предварително

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
С интерес ще следя отговорите. Дано някой го е пробвал! Няма да имаме никакво време за масажи и целутрони. Ако този уред помага, ще е супер!
Дани, ти след секциото с Цвети бързо ли се възстанови (имам предвид и физически и фигура)?

# 2
  • Мнения: 1 455
Ани, точно защото времето ще ми е много ограничено и няма да мога да обикалям салоните за разни процедури, та затова и аз се надявам на добри отзиви от това уредче. Иначе на въпроса ти за след секциото - ами да, възстанових се адски бързо, като кондиция и фигура. Винаги съм се грижила за себе си - усилен спорт, здравословно хранене (в границите на разумното), масажи с вендузи, парна баня 4-5 пъти седмично и нямах проблем с килограмите и целулита. Сега, обаче съм качила малко повечко и целулит си имам, та след като родя пак ще взимам сурови мерки.
поздрави
Дани

# 3
  • Мнения: 1 680
danisport каква е разликата между парна баня и сауна?

Иначе аз го имам този уред от една година, но не съм го ползвала.  Embarassed
Окачва се да родя след 2 седмици, така че горе-долу от началото на септември ще го ползвам редовно. Резултати ще споделя като ги имам.
Иначе имайте предвид, че той не се използва за цяло тяла, а само за предната и страничната част на бедрата. Горе-долу принципа му на действие е като на LPG Emdermologie, но вакуума е доста по-слаб и не е за цяло тяло. Ама пък е доста по-евтино.

# 4
  • Мнения: 1 455
Самсара, и парната баня и сауната подържат висока температура и целта е изпотяването, но парната баня работи чрез един генератор, който пуска гореща пара през цялото време и така вътре е влажно, а не сухо както е в сауната. Аз в сауна не издържам, а с парната баня нямам проблеми. Ако си правила парна баня на лицето, същото е, само че на цялото тяло. Изкарват се токсините от тялото, отварят се порите, не се натоварва сърцето, както е при сауната. Парната баня няма противопоказания, освен ако не издържаш на много топло, но и температурата може да се регулира. Абе, парната баня е стократно по-добър вариант от сауната, поне според мен. Поздрави

# 5
  • Мнения: 1 313
За мен най-добри са ръчните масажи-при много добър професионалист разбира се.Не бих ги заменила за какъвто и да е уред,резултата е бърз и изненадващо добър, моята масажиска ми смъкна корема за една седмица, аже мускулна треска ми докара, болеше много, но пък шкембето се стопи и целулита видимо се заличи

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Проблемът е, че няма да имаме време за масажи процедури извън къщи, затова уредът би бил добро решение, ако дава резултат. И на мен ми се появи малко целулит от бременността, който не знам дали ще изчезне, та смятам активно да се боря с него.

За парната баня съм с 2 ръце !!! И аз не издържам в сауна, пък в парната е супер!

# 7
  • Мнения: 6 472
И аз съм с 2 ръце за парна баня! От както открих това творение не съм стъпвала в сауна Grinning
Моя целулит видимо понамаля с най- обикновен масажор, но с при доста редовна употреба. Изобщо на целулита редовните масажи са му майката Grinning

# 8
  • Мнения: 8 242
Какво ви е мнението за антицелулитния уред Целесте на Филипс? Има ли ефект при продължителна употреба и лесно ли се ползва?
ето тук може да го видите http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=833590&cat=30&f=3659
Благодаря предварително

Имам го това мишле вкъщи (щото на такова прилича)  Joy много лесно се ползва и според мен върши работа.. Купих го преди месец някъде.. Вкъщи настана малко революция по повода де.. Ама сега даже половинката помага малко за масажите, че задната страна на бедрата малко са ми трудни сама да ги смуча  Rolling Eyes
Но по 5-10 мин. на ден докато гледам ТВ.. и да ви кажа според мен има ефект..
Значи правя следната процедура: Под душа 1во с ексволираща гъба да ми се зачервят баджаците чак  hahaha + леко контрастен душ. Поле малко смучене с апаратката.. и после мазане с кремче някакво  Party ..
Приятно е като цяло  Peace

# 9
  • Мнения: 2 531
А става ли за кърмещи мами newsm78

# 10
  • Мнения: 1 455
А става ли за кърмещи мами newsm78

ако питаш за парната бяня - четох някъде в интернет , че не е проблем. Аз също смятам да кърмя, но не мисля да се лишавам от парната баня. Естествено, ще се консултирам и със специалист.

# 11
  • Мнения: 2 531
За уреда на Филипс питам- дали мога да го ползввам докато кърмя? Чела съм пради че като се разбива целулита се отделят токсини и ще преминат в кърмата newsm78

# 12
  • Мнения: 73
За мен най-добри са ръчните масажи-при много добър професионалист разбира се.Не бих ги заменила за какъвто и да е уред,резултата е бърз и изненадващо добър, моята масажиска ми смъкна корема за една седмица, аже мускулна треска ми докара, болеше много, но пък шкембето се стопи и целулита видимо се заличи

Привет Изабел, ако може да споделиш къде се намира масажистката ти

# 13
  • Мнения: 1 455
Вени, не мисля, че има проблем, но не съм говорила с лекар по този въпрос. Спори се , дали антицелулитните мазила вредят по време на бременност и кърмене, но лекарят за тях каза, че няма никакъв проблем и мога спокойно да се клепам.  Grinning
поздрави

Общи условия

Активация на акаунт