Всеки ден ли давате сокче? И защо?

  • 3 001
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 591
Мами, искам да ви попитам всеки ден ли давате сокче? По колко пъти и какво количество, и по кое време на деня? А също така от какво?
Благодаря прдварително!

# 1
  • Мнения: 3 993
Не давам всеки ден, даже никак не давам напоследък, защото не иска да го пие. Преди този период, пиеше по малко всеки ден, предимно ябълков сок (любим), по 20-30 мл максимум е изпивала, защото й давах между храненията преди и след обед, а тя тогава спи. Много често не оставаше време за пиене на сок, за да не си развали основните хранения и пиене на мляко, пропускахме сока. Понякога и след сън, в тези случаи изпиваше повечко, жадна е била. Сокчето винаги съм го давала разредено с вода. Сега пие само вода, но аз съм доволна, защото намирам редовното пиене на вода за полезно. Не мисля същото за пиенето на сокове обаче.  Sunglasses

# 2
  • Мнения: 3 157
Давам всеки ден обикновено портокалов сок,обикновено веднага след като прецедя портокала през сокоизтисквачката.Давам,защото вода не иска да пие изобщо,а не мога да му давам по 5пъти на ден АМ.
Затова редувам-АМ,сок,чай.
Ако детето ти пие вода и яде пресни плодове,мисля,че даването на соковете не е наложително,още повече всеки ден.

# 3
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
В началото да по 2 пъти след храненията в 10 и 17 часа, но сега не иска да ги пие и предлагам, когато се сетя.

# 4
  • Мнения: 4 433
Всеки ден давам по обяд...с възрастта на детето различни мл.,сега на година и девет месеца по 200 мл.

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 12:40 от Сис*

# 5
  • Мнения: 27 524
Не, изобщо. Никакви сокчета не съм давала.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 6 713
Не, всеки ден не давам, само от време на време. Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Давах,но доста след годинката,защото не пиеше вода/все още не я долюбва/.Преди това си набавяше течностите от АМ,което и беше основна храна.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Сок дадох след годинката и то не всеки ден

# 9
  • Мнения: 5 940
Не давам, защото непрекъснато яде пресни плодове. Взима си сам, бели си..

# 10
  • Мнения: 9 973
давам рядко и то колкото изпие,после изхвърлям или доизпивам(правя домашен)

# 11
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз въобще не давам,защото тя не пие.
И вода не иска.
Караме само на айрян.

# 12
  • Мнения: 2 960
До 1 год.изобщо не съм давала.Сега когато иска PeaceЗалагам повече на пресните плодове.

# 13
  • Сливен
  • Мнения: 894
и аз дадох сокче след годинка Peace

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз давам когато се сетя, по 30-50 мл, обикновенно като десерт на обяда.

Общи условия

Активация на акаунт