penisi rastej

  • 1 762
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
zdraveite mami!imam sin na 9 godinki s vidimo sprial rastej na penisa:( neznaeme dali e vrodeno zaboliavane i zatova sme tuk:)molia koito moge da pomogne!tarsime lekari za problema i preporaki ot vseki koito e kompetenten!blagodaria

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Първо, тук се пише на кирилица...
И второ, как установи, че е спрял растежа...???

# 2
  • Мнения: 3 675
Според мен растежа/по-интензивен, в следствие на хормона тестосторон/ на въпросния орган започва през пубертета, а той настъпва към 12-13 години.

# 3
  • Мнения: 1 149
Ще следя темата

# 4
  • Мнения: 1 820
Според мен растежа/по-интензивен, в следствие на хормона тестосторон/ на въпросния орган започва през пубертета, а той настъпва към 12-13 години.
Peace

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Без спам, моля...!!!

# 6
  • Мнения: 15 619
Защо не се посъветваш с лекар???
Може би грешиш!

# 7
  • Мнения: 2 070
имам син на 16,до 11 година,пениса му беше ,около 2-3 см.сега баща му споделя ,че си имаме доста надарено момче.но ако толкова се тревожиш,отивайте на лекар

# 8
  • София
  • Мнения: 175
Според мен имате нужда от консултация с детски ендокринолог и уролог. Ендокринолог не мога да ти препоръчам, но добри уролози потърси в детската урология в Пирогов.

# 9
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Дано само да се въздържаш от непрекъснато вглеждане  Crazy, че ако не друго, ще докараш някоя травма на детенцето ти, а то не е малко. Само това му липсва, майка му да повтаря, че има малък пенис.

Защо ми се струва, че нещо намирисва тази тема? Въз основа на какво реши, че има проблем? Да беше бащата, който все пак е минал по този път, и има впечатления и база за сравнение, но майката???? newsm78

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Темата е пързалка и авторът й е почти сигурно, че няма да се появи повече...

# 11
  • Мнения: 2 070
Темата е пързалка и авторът й е почти сигурно, че няма да се появи повече...
товсе така става,като съм любезна Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт