Коктейл Маргарита и Джин+грейпфрут+тоник

  • 1 348
  • 6
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Какви мезета вървят с тези коктейли, че довечера ще имам гости и нямам идея с какво да ги поднеса. Осмен маслини, други някакви идеи?

# 1
  • Мнения: 4 176
Определено нещо солено.
Ядки- бадемите са добър избор. Плато сирена и кашкавали.

# 2
  • Мнения: 4 176
Може на клечки за зъби да набодеш мини шишчета от сирената и кашкавалите в чиния, като за канапе ползваш листа от зелена салата.

За джина, може да направиш лед от смлени лимони и вода. сипваш във формички за лед и заледяваш.

Понякога заледявам 1/2 пластмасови чашки за кафе с тази смес.
Ефектно се получава и не се стопява бързо.
 
ДРуг път пък сипвам малко вода във чашката. Като се заледи слагам цял резан лимон (кръгче) и доливам с вода. Пак връщам във фризера.Така лимона остава по средата.

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Мерси, Мамице! Страхотни идеи ми даде- чета и изпълнявам!

# 4
  • Мнения: 4 176
Мерси, Мамице! Страхотни идеи ми даде- чета и изпълнявам!
Да се похвалиш или да ревеш ако има провал:) Но дай някакъв сигнал.

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Не можах да издиря продукти за Маргарита, та спретнах коктейли с джин+розов грейпфрут+тоник. Замразих коктейлни черешки в ледчета и стана много идейно. Добре си пийнахме, но сега как ме боли главааааа ooooh! Whistling

# 6
  • Мнения: 4 176
Не можах да издиря продукти за Маргарита, та спретнах коктейли с джин+розов грейпфрут+тоник. Замразих коктейлни черешки в ледчета и стана много идейно. Добре си пийнахме, но сега как ме боли главааааа ooooh! Whistling
Радвам се за черешките. Аз много си падам по ефектноти сервиране на прости неща:)

Общи условия

Активация на акаунт