Влага в дома

  • 3 543
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте!
Не успях да открия дали има такава тема и затова реших да пиша....
В нашия апартамент има доста влага и направо се изнервям жестоко, когато сутрин по прозорците се стича вода  Sad
Чувала съм, че има някакви уреди, които изсмуквали тази влага?!  Wink
Някой може ли да сподели мнение по тази тема? Simple Smile

# 1
# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
от къде идва влагата?
проветрява ли се апартамента?

# 3
  • Мнения: 950
Ние си взехме преди около месец изсушител Alaska (от Метро) - взехме го за 170лв. на промоция. Контейнера му е за 1,5л или 2л (не си спомням кое от двете беше). Много съм доволна от него. При нас също имаше много влага по прозорците, направо се стичаше, като стане по-студено, но сега са сухи. Работи денонощно, спираме го само за малко, за да си почине (за 30мин. например). През деня работи в спалнята, а вечер го местим в хола. Когато не сме в къщи, оставяме навсякъде отворено, за да изсушава целия апартамент.

# 4
  • Мнения: 61
Това с влагата е направо ад.Обикновено се получава след смяна на дограма, защото разликата на температурите вън и вътре не трябва да е повече от 15 градуса.Примерно на вън ако е -15 то в къщи трябва да е максимум 5 градуса за да няма влага.Това обаче е невъзможно.Няма да умираме от студ и за това много проветряване, по малко цветя в апартамента и наистина влагоуловители или изсушители.Те помагат.И на мен ми е неприятно всяка сутрин да бърша вода която се стича по прозорците. HugУспех на всички с борбата с влагата. Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 5 826
А може ли да се спи на работещи такива, много ли са шумни?
И каква марка ще ми препоръчате?

# 6
  • Мнения: 53
Здравейте! Аз също се интересувам от влагоулователи и доста се рових в различни форуми! Ето един адрес: www.twe.bg Аз лично харесах модел YL-2005 В Практикер продавали някакъв модел, забравих как се казва( нещо  Вud... беше), които бил 1:1 с Аlaska, само,че Аlaska е за Метро, а този за Практикер( от един пройзводител били)! Аз още не съм решила,кой точно модел да взема!

# 7
  • Мнения: 53
Само не разбрах,дали Аlaska има някаква гаранция и колко? Що се отнася за спане при работа на влагоуловителя- доколкото разбрах неможе!

# 8
  • Банкя
  • Мнения: 823
Прочети в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=293376.0 - тя е продължение на друга, за която ще намериш линк в първия пост. Peace

# 9
  • Мнения: 762
Ние си взехме преди около месец изсушител Alaska (от Метро) - взехме го за 170лв. на промоция. Контейнера му е за 1,5л или 2л (не си спомням кое от двете беше). Много съм доволна от него.
Този контейер изпипва ли се после или е с таблетки като ceresita?

# 10
  • Мнения: 950
Досега не сме спали с изсушителя в една стая. Ако спиш по-леко вероятно ще те събуди, но пък не е много шумен - сушилнята и аспиратора ми са по-шумни. През деня не го усещам, че работи.
dimitriana по всяко време можеш да го изсипеш. Не се ползват таблетки. Има само един филтър, който от време на време трябва да се изтупва. Включват в контакта, пускаш и това е.

Общи условия

Активация на акаунт