Черен дроб

  • 640
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Здравейте мили!Исакм да попитам за малката,която е на годинка и половина какво  и как мога да приготвя с черен дроб,но не искам да е пържено.
Благодаря предварително!

# 1
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
защо не пробваш като супичка например. аз варя дроба със зехтин, лук,домати,малко броколи,зелена чушка,морков и по избор картоф или ориз.Но тъй като дробът има много желязо и ме е страх малчо да не се запече в комбинация с ориз слагам картоф Peace

# 2
  • Мнения: 26
супичка

# 3
  • Мнения: 214
Мерси много!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Момичета, а от каква възраст давате дроб? Аз знам, че е много полезен, но също знам че събира всички токсини от организма на животното и малко ме е страх...

# 5
  • Мнения: 434
На малката все още не съм давала, защото нямам доверие на купените дробчета.Когато синът ми беше на нейната възраст съм му правила супички от домашно пиле и съм слагала и дробчето, но тогава имаше кой да гледа пилета, и бях сигурна в качеството на дреболиите.

# 6
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
За първи път дадох когато беше на около 11 месеца,педиатърката каза,че няма проблем.Давам свински,от пилешките ми се Sick

# 7
  • Мнения: 1 197
И аз дадох на супичка,но определенно не й хареса.Гледаше ме много подозрително и изяде само 2 лъжички.

# 8
  • Мнения: 4 433
На година и девет месеца е и още не съм давала.

# 9
  • Мнения: 9 973
и аз още не съм дала

# 10
  • Мнения: 15 379
Никакъв дроб още не е ял, не ми се вижда толкова наложително...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 777
Досега съм давала пил. дроб два пъти,дъщеря ми е на 1,1год.То беше киснене,миене,варене,пак миене и накрая каквото остана от дробчето го смесих с картофено пюре.Детето го хапна,но наистина не е наложително да се дава.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Давала съм след 1г6м варен дроб от заек,патка,пиле

Общи условия

Активация на акаунт