Какъв солариум

  • 1 463
  • 18
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 3
Въпросът ми е следният на какъв солариум се печете вертикален или хоризонтален.И има ли разлика в това кои как пече.Чувала съм неща от сорта,че от вертикалният солариум по бързо се потъмнявало.Вие как мислите

# 1
  • Мнения: 16
Предпочитам ветрикален  Simple Smile Според мен е по-хигиеничен и по-бързо почернявам  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 13 623
Има вече няколко теми за солариум, може да пишете там да не пълниме все пак с едно и също Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 044
Вече не се печеме Mr. GreenНе е модерно и е супервредно за кожата Grinning

# 4
  • Мнения: 5 639
Никакъв е най-добре!

# 5
  • България
  • Мнения: 3
Вече не се печеме Mr. GreenНе е модерно и е супервредно за кожата Grinning
Не е въпрос дали е модерно,а кой как се харесва  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 2 044
 PeaceДа така е и аз се харесвам черна,но предпочитам да съм здрава,след като от 15 год.съм се пекла като луда по солариумите Simple Smile

# 7
  • Мнения: 641
Предпочитам ветрикален  Simple Smile Според мен е по-хигиеничен и по-бързо почернявам  Simple Smile
Съгласна съм с теб.

# 8
  • Мнения: 860
PeaceДа така е и аз се харесвам черна,но предпочитам да съм здрава,след като от 15 год.съм се пекла като луда по солариумите Simple Smile

Добре де и сега какво ти има на здравето или нещо по кожата и смяташ че сега е вредно вече?!

# 9
  • Мнения: 2
Здравейте мами,искам да ви попитам противопоказно ли е да се ходи на солариум,ако се вземат противозачатъчни?Четох някъде,че имало неприятни последици,а никак не ги разбирам тези неща Sad Има ли някой,който да разбира нещо по въпроса? Благодаря предварително   bouquet

# 10
  • Мнения: 3 413
Айде стига с този солариум вече.Има поне 2 теми за солариума,не може ли да попоташ там?  Rage

# 11
  • Мнения: 3 413
PeaceДа така е и аз се харесвам черна,но предпочитам да съм здрава,след като от 15 год.съм се пекла като луда по солариумите Simple Smile

Добре де и сега какво ти има на здравето или нещо по кожата и смяташ че сега е вредно вече?!
Въпросът ти е реторичен.Всеки знае,че всяко нещо си има + и - и трябва да се дозира.Поразрови се из нета!

Има вече няколко теми за солариум, може да пишете там да не пълниме все пак с едно и също Simple Smile
smile3521

# 12
  • Мнения: 860
PeaceДа така е и аз се харесвам черна,но предпочитам да съм здрава,след като от 15 год.съм се пекла като луда по солариумите Simple Smile

Добре де и сега какво ти има на здравето или нещо по кожата и смяташ че сега е вредно вече?!

Въпросът ти е реторичен.Всеки знае,че всяко нещо си има + и - и трябва да се дозира.Поразрови се из нета!


Ти защо реши че съм толкова невежа и нищо не съм чела и сега идвам на Земята?! и ми отговаряш ти след като аз питам друг човек?!
И определено смятам че забележката ти е неуместна и 200 теми да има всеки решава къде ще пита и кои и как. Затова е форум за свободни разговори, а не кафето на баща ти!!!



# 13
  • Мнения: 13 623
Е няма нужда да обръщате темата в заяждане! Може да е форум, но все пак има и някакви правила.

# 14
  • България
  • Мнения: 3
Е няма нужда да обръщате темата в заяждане! Може да е форум, но все пак има и някакви правила.
Ок.съгласна съм,че има правила,но това не значи че немога да започна или продължа стара-нова тема.Нали?

Общи условия

Активация на акаунт