L'Oreal Casting Creme Gloss

  • 109 948
  • 187
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета.Съжалявам, че пускам нова тема, но като гледам старата май се е изчерпала, а пък и като напиша ново мнение темата не се вдига в подфорума...
Присъединявам се и аз към клуба на фенките на безамонячната боя и по специално Casting Creme Gloss.
Имам един въпрос и предполагам, че тук е точното място да го задам.
Значи, косата ми е естествено руса и до сега съм се боядисвала кестенява с амонячни бой, обаче освен, че според мен ми взимат акъла на косата, ами и като не се получи точно цвета, който искам (както последния път с амонячна) трябва да чакам да я изрежа, защото падане няма както беше казало едно момиче тук "до живот"   Laughing Исках просто кестенява коса, а стана черна  #Cussing out А боята беше на Вела м/у другото.... Никакво съвпадение с кестеняво, направо черно....Ужас... но както и да е да не обидя някое момиче, което я харесва. Аз не, че не съм я харесала, просто не ми стана цвета, но както и да е.
По принцип съм и със светла кожа и на русата ми естествена коса като израстне с 2,3см нали се сещате как изглеждам.... Като плешива пази Боже, защото косата ми е светла апък от неуспешния опит надолу почти черна....Ужас.
След като ми се поизми добре почти черната боя реших да мина на Кастинг без амоняк и вече каквото и да става да си карам с нея. Първият ми опит с нея обаче за съжаление претърпя провал. Купих си номер 535, който се води Шоколад и от рекламата ми изглеждаше добре цвета. Искам да Ви кажа, че на русата ми коса стана много странен цвят, но в никакъв случай, нямаше нищо общо с кестеняво. Не мога даже да определя какъв цвят стана на русото.... Едно такова светло кестеняво, рижаво..... но не съм се отказала още от тази боя де. Сега смятам пак да опитам, затова искам да попитам кой цвят да си взема за да стане нормално кестеняво, а не черно....
Моля ви, ако някой знае да помогне....
Виждам тук в един сайт са изброени всички кафяви нюанси:
300 Тъмно кестеняв
415 Кестеняв фрапе
530 Пралин
535 Шоколад
623 Кафе Лате

обаче какъв точно е цвят "Кестеняв фрапе"(спрях се на нея м/у другото)? Или пък "Пралин" (тази като я гледам на опаковката пак ми изглежда почти черно,но някой ако се е правил с нея да каже дали става кестеняво моля Smile ) или "Кафе Лате"???? Всичките ми звучат като кестеняво, но каква е разликата?
Той и "Шоколад" като го чуеш в съзнанието ти изниква кестеняво, обаче изобщо не стана кестеняво.....хем на русо....  newsm78

Много ще съм благодарна на всички отговорили  Simple Smile   bouquet

# 1
  • Мнения: 372
Пробвай номер 600(мисля,че се водеше "тъмно рус",но излиза "кестен").Стои супер естествено,точно като кестен.Аз се боядисвам с този нюанс и много го харесвам.Успех!   Hug

# 2
  • Мнения: 284
Аз съм се правила с 300 преди време и си стана почти черна, така че май и нея изключи Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 1 634
Според мострите, които гледах шоколад е по светъл от пралин.
А кафе лате по светло от шоколад.

Аз също съм ползвала 300 и също станах почти черна.
А с шоколад ми избиха и червени нюанси на места, което хич не ми хареса.
Добре че след второто миене, се нормализира. И стана това за което си представях.

# 4
  • Мнения: 779
 купих си 316-синя слива.някой да я е ползвал?!как е?!

# 5
момичета от години се боядисвам със старата Кастинг № 14 цветът е чудесен макар че бързо се отмиват корените.Но това наслояване по дължината на косата няма махане ,въпреки че спазвам указанията и последните 5 мин. при боядисване издърпвам по краищата.Нооо ,цвета ми омръзна и си мисля че няма да мога да я изсветля дори и при фризьор ,защото тя е на принципа на къната.Ако има компетентни да кажат ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ИЗСВЕТЛЯВАНЕ СЛЕД ПОЛЗВАНЕТО НА КАСТИНГ?

# 6
  • Мнения: 421
Преди около 2 месеца се боядисах с кестеняв фрапе и стана много тъмно (почти черно) със силен червен отенък  #Cussing out На всичкото отгоре на второто измиване ми лъснаха белите коси.

# 7
  • Мнения: 9
Боядисах се със Кестеняв Фрапе и съм много доволна. В началото наистина имаше червен отенък, първите 1,2 измивания, но после падна и си стана точно "студено кафяв" без никакви червени отенъци, нито оранжеви и т.н.
Много ми харесва цвета, освен това на русите ми корени не се е измил, перфектен е.... и най-вече нали щади косата... Simple Smile

# 8
  • Мнения: X
купих си 316-синя слива.някой да я е ползвал?!как е?!
Аз я ползвах предния месец, много ми хареса, после реших да си взема черен абанос, което е кафяво -черно и не ми харесва. Но имай в предвид, че лилавото не отива на всеки Simple Smile

# 9
  • Мнения: X
Боядисах се със Кестеняв Фрапе и съм много доволна. В началото наистина имаше червен отенък, първите 1,2 измивания, но после падна и си стана точно "студено кафяв" без никакви червени отенъци, нито оранжеви и т.н.
Много ми харесва цвета, освен това на русите ми корени не се е измил, перфектен е.... и най-вече нали щади косата... Simple Smile
А какъв ти е естествения цвят на косата? И може ли снимка на цвета с Фрапето Simple Smile

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Преди около 2 месеца се боядисах с кестеняв фрапе и стана много тъмно (почти черно) със силен червен отенък  #Cussing out На всичкото отгоре на второто измиване ми лъснаха белите коси.

при мен стана същото,изобщо не съм доволна  Sad

# 11
  • Мнения: 9
Боядисах се със Кестеняв Фрапе и съм много доволна. В началото наистина имаше червен отенък, първите 1,2 измивания, но после падна и си стана точно "студено кафяв" без никакви червени отенъци, нито оранжеви и т.н.
Много ми харесва цвета, освен това на русите ми корени не се е измил, перфектен е.... и най-вече нали щади косата... Simple Smile
А какъв ти е естествения цвят на косата? И може ли снимка на цвета с Фрапето Simple Smile

Естествения цвят на косата ми (тоест корените) ми е рус.
Имам снимка на фрапето, обаче е точно след като се боядисах и изобщо не отговаря на "истината" понеже е на лампа(по принцип в началото както казах, наистина има червен оттенък, обаче  се измива отенъка на 2рото миене на косата)


Апък колкото до това, че ставало много тъмно и чак черно.... Ами нормално е да стане толкова тъмно като е на вече боядисвана коса :-/ Логично е, все пак се наслоява от предните бои...... и ако си ти е била тъмна, няма как да стане по светла....На мен черно или много тъмно кестеняво не ми отива изобщо... обичам кафявото. Корените ми са руси и мога да кажа, че не е черна определено.
Косата ми в краищата е доста по тъмна от цвета, който ми стана от Кастинга, но както казах е наслоена от старите амонячни бои... затова просто ще продължавам да си се боядисвам с Кастинга и да я подстригвам, докато ми се изравни цялата Simple Smile
Тогава ще имам перфектния цвят и здрава коса Grinning .... или поне аз така си мисля, хахахаха Simple Smile На тази снимка се бях боядисвала с някаква руска боя за 2лв Grinning

А на тази с Palette Deluxe

И на двете снимки много си харесвам цвета, обаче бяха с амонячни бои...
Ако някой прояви интерес мога да кажа кой точно са номерата на боите Simple Smile

# 12
  • Мнения: X
Станал ти е хубав и светъл защото си руса, ама ние явно които сме с тъмни коси няма да получим с без амонячна боя по-светъл Sad

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Много ми хареса снимката /втората/ с руската боя. Hug
Каква е точно тази боя,и това какъв цвят се води точно? Peace

# 14
  • Несебър
  • Мнения: 14
Здравейте, ползвала съм шоколад и пралин, но стават много тъмни. Последно се спрях на кафе лате и съм много доволна. Стана точно кафяво, не много тъмно, не и светло и без червен отенък.

Общи условия

Активация на акаунт