14-февруари Трифон зарезан или любовен ураган

  • 938
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Здравейте мили влюбени или по-малко влюбени момичета!Предлагам да споделим тук идеи за 14-февруари.Дали празнуваме или не ,важното е да ни е добре.В годината има малко поводи,независмо от поводите,които сами си измисляме и все пак как ще разнообразите този ден?Любовно питие,ново бельо,нова прическа,балони,картички....предлагайте.Важна е атмосферата и настроението преди всичко.
Любовта е вечна!Независимо дали е към любимия,детенце,кученце или пролетта,която скоро ще почука.  bouquet

# 1
  • Мнения: 621
Аз винаги съм съчетавала св. Валентин и българският си Трифон Зарезан. За тази година все още нямам много яснота по въпроса. последните 2 бях за по няколко дни извън София - в Мелник първо ,а миналата в Арбанаси. Но сега ням ада имам възможност за съжаление и мисля да го отбележа в някоя механа тук...Насочила съм се към "под липите" евентуално,защото чух добри отзиви,а не съм ходила. Но може и да е нещо друго....Ще "крада " идейки от тук

# 2
  • Мнения: 10
Здравейте!!! Тази година ще празнувам Св. Валентин, но каде, как  подробности нз ще бъде изненада от приятеля ми . Аз съм  му подготвила мн сладка изненада  Heart Eyes  В една кутия със 365 листчета  ще има  любовни пожелания за всеки ден от понеделник  до събота листчетата ще бъдат розови , а за неделите сини. На  сините ще бъдат написани неща които  той трябва да направи за мен ( например да ми напише любовно писмо , да ми направи масаж и т.н. ) Естествено ще  му направя и още един подарък ,но още незнам какъв ще е .  txtloves Heart

# 3
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Ами за първа година ще сме извън града. Отиваме във Велинград...Ще поплуваме, малко масажчета и т.н.

# 4
  • Мнения: 1 312
Ние също ще сме извън града,спрели сме се на няколко оферти,но по късно ще изберем коя.
sisinkaaaa изненадата ти е много интересна.

# 5
  • Мнения: 372
Записвам се и аз да си следя,че почвам да се изчерпвам вече.  newsm78

Здравейте!!! Тази година ще празнувам Св. Валентин, но каде, как  подробности нз ще бъде изненада от приятеля ми . Аз съм  му подготвила мн сладка изненада  Heart Eyes  В една кутия със 365 листчета  ще има  любовни пожелания за всеки ден от понеделник  до събота листчетата ще бъдат розови , а за неделите сини. На  сините ще бъдат написани неща които  той трябва да направи за мен ( например да ми напише любовно писмо , да ми направи масаж и т.н. ) Естествено ще  му направя и още един подарък ,но още незнам какъв ще е .  txtloves Heart

Страхотна идея!   Hug

# 6

Общи условия

Активация на акаунт