ne mi se vigda bebeto na ultrasaund

  • 1 659
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Цитат
Знам, че има много такива случаи изписани във форумите, но искам и аз да споделя моя проблем. Бременна съм в 7г.с. и преди 3 дни бях на лекар да разбера как се развива бременноста ми. За съжаление  не успяхме да видим бебето( или по скоро- точката), а само плодня сак. Лекарят каза, че има 2 варианта- или е много рано все още, или плода не се развива нормално. Каза ми да си направя 2 кр. тест на ЧХГ-то.
 И така днес получих резултата от първия тест- 37173.4 mIU/ml. Чела съм, че при стойности над 2000 вече може да се види бебе, аз 100% съм била над 2000 когато ходих на лекар, защо не видяхме нищо?
Znam, che ima mnogo takiva sluchai izpisani vyv forumite, no iskam i az da spodelia moia problem. Bremenna sym v 7g.s. i predi 3 dni biah na lekar da razbera kak se razviva bremennosta mi. Za syjalenie  Cry ne uspiahme da vidim bebeto( ili po skoro- tochkata), a samo plodnia sak. Lekariat kaza, che ima 2 varianta- ili e mnogo rano vse oshte, ili ploda ne se razviva normalno. Kaza mi da si napravia 2 kr. test na ЧХГ-to.
 I taka dnes poluchih rezultata ot pyrvia test- 37173.4 mIU/ml. Chela sym, che pri stoinosti nad 2000 veche moge da se vidi bebe, az 100% sym bila nad 2000 kogato hodih na lekar, zashto ne vidiahme nishto newsm78?

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 23:06 от AnMary

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Първо, тук се пише на кирилица...
И второ, темата не е за подфорум Правила...
Премествам темата, но пак имайте предвид, че...
Тук се пише на кирилица... Wink

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 19:26 от WALL•E

# 2
  • Мнения: 42
Защо не пробваш с по-хубав видеозон - 4D и не се допиташ и до друг лекар?
Успех

# 3
  • София
  • Мнения: 5 744
Нищо не ми говорят тези стойности на хормона  Blush , но и аз имах същите "проблеми" и с двете бременности - не се виждаше нищо на ехограф, когато вече би трябвало да се вижда. Оказа се, че съм с по-късна овулация. Дано и при теб да се развият нещата добре! Успех! Praynig Peace
И не разбрах - вижда се сакче, което отговаря на 7гс или по календар си в нея?

# 4
  • София
  • Мнения: 12 554
Защото най-вероятно си с късна овулация и още е рано да се види бебето. Изчакай още седмица и пак отиди.

# 5
  • Мнения: 1 045
Ами на теб са ти казали какъв може да е проблемът ние освен да ти стискаме палци и да чакаме седмица-две с теб да е хубава новината незнам какво друго можем да ти кажем.
Дано да са ти объркали термина.Късмет Praynig

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И при мен беше така-отидох първият път и не се видя бебето,като отидох след 2 седмици отново всичко беше ок Peace

# 7
  • Мнения: 1 354
Може наистина да си с по късна овулация и още да не се вижда плода.
Стискам палци! Успех Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 23 067
Задължително отиди при друг лекар. Това, което не вижда един, друг може да го види много добре (всичко е до човека зад апаратурата).
Успех и ни дръж в течение  Hug

# 9
  • Мнения: 96
И аз те съветвам да отидеш и при друг доктор да те погледне.
Стискам палци всичко да е наред и след около осем месеца да си имаш страхотно бебче!!!!!!!!!! Praynig Peace

# 10
  • Мнения: 9 973
с втората ми бременност беше същата работе,но след 8 гс се видя бебето,а от 10-11гс върви с идеални мерки(преди това много изоставаше)

# 11
  • Временно
  • Мнения: 788
И при мен беше така-отидох първият път и не се видя бебето,като отидох след 2 седмици отново всичко беше ок Peace
При мен беше по абсолютно същия начин. Peace
На първия преглед(според последния МЦ съм била 6-7 г.с.) лекарката каза,че има раздуване на маточната лигавица,но бременност не може да потвърди.След още 2 седмици се видя.

# 12
  • Мнения: 521
Изчакай още малко, може би наистина е много рано да се види точицата, особено ако си с късна овулация  Hug
Стискаме палци всичко да е наред

# 13
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Зависи от ехографа какво и дали ще се види!
При мен бебе (точка) се видя в 8 г.с.
А стойностите на ЧГХ скачат ежеминутно едва ли не в началото на бременността.

Не се вкарвай излишно във филми. Все пак сте видели плодно сакче. Прояви малко търпение!  Peace

# 14
  • Мнения: 494
Според мен много зависи от лекаря дали ще види. Защо не се консултираш и с друг лекар да видиш той какво ще види

Общи условия

Активация на акаунт