В ДЕТСКАТА ГРАДИНА Св. Валентин дали пристига? - 21 част

  • 13 456
  • 295
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 395
Първа Party

# 2
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
втора

# 3
  • Мнения: 2 956
Здравейте:)
Дени и тази седмици си остава вкъщи.Пие антибиотик (вече трети за 3 месеца) в сряда сме на контролен преглед и живот и здраве от другата седмица е пак на градина.
Издивявам като си помисля, че ще го изпратя здрав и след няколко дни всичко ще се повтори отново.Вече не мога да съм оптимистка.

# 4
  • Мнения: 1 949
Красавице Hug

Амбър, много е хубав Жори на новата снимка  Heart Eyes Дано Дени бързо да се оправя  Praynig

Аз втори ден давам на Криси клеева тингтура по 5 капки сутрин с малко кисело мляко. Преди това пиеше Мултисаностол. Дано удържи фронта за по-дълго  Praynig Гледам, че в една близка аптека има пчелно млечице. Чудя се дали е подходящо за нея и дали да й взема  newsm78 Днес пак се разплака в ДГ точно преди да тръгна Sad Вчера пак така, но после се е заиграла и не е плакала, а по пътя към нас не спря да бърбори  Hug Дано и днес да е така Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 6 971
Мартин сутринта ми каза, че му е запушен носа, а до миналата сряда беше на АБ заради ангината. Сутринта го заведох на градина, но следобед ще го заведа за всеки случай на лекар да го прегледа. Дано ни се размине този път.

# 6
  • Мнения: 458
Здравейте!

Много болни дечица има  Confused. И ние изкарахве 2 седмици вкъщи с Виктор заради гърлобол, който премина в гнойна ангина. Сутринта ходихме на преглед. Казаха, че ще трябва да вадим 3-та сливица. Заведох го по-късно на градина и как плака само. По едно време се чудех дали да не си го взема. Така не беше плакал досега.

Спорен ден на всички и по-малко болни  Hug

Трябва ли да се запиша в списъка с градините?

# 7
  • Мнения: 5 393
Да се запиша и аз в новата тема. Сополите на Иво имат подобрение само от 3 намазвания с мазилото, дано до края на седмицата успея да ги изчистя съвсем.
Амбър- дано това да е последното пиене на АБ Praynig  

# 8
  • София
  • Мнения: 1 317
Ей, че сте бързи... Hug За няколко часа и хоп- изписали 3 страници и нова тема си отворили  Laughing

Спящата красавица , страхотно заглавие си измислила   bouquet . Чак се замислих, дали да не предложа в ДГ някакво купонче в тази посока за дребните  Joy newsm44

# 9
  • София
  • Мнения: 395
Предстои ми да местя Дафни от яслата в ДГ.
От сега я подготвям за промените които са неизбежни ,а то не иска и да чуе.Тази сутрин се събуди с рев, че си иска нейната група.Скъса ми сърцето.Идва трудно време

# 10
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Клеева тинктура и аз ще започна да давам от тази вечер, дано стопира настинката, ако е започнала вече..
amber, ако имаш възможност остави Дени по-дълго у вас след спирането на АБ, да укрепне малко иначе може много бързо отново да прихване нещо..

# 11
  • Мнения: 1 949
Предстои ми да местя Дафни от яслата в ДГ.
От сега я подготвям за промените които са неизбежни ,а то не иска и да чуе.Тази сутрин се събуди с рев, че си иска нейната група.Скъса ми сърцето.Идва трудно време

Криси и Дафни са в един месец Simple Smile Само че Криси е на 7.03. В нейната ДГ обаче има някаква междинна група, 1ва вариант (за деца, родени първата половина на 2006г), което е доста добра идея според мен, имайки предвид колко се тревожат децата от промените. Но пък можеш да й говориш, че понеже вече е голяма и трябва да иде при големите деца, а яслата е за бебетата Simple Smile Моята поне много се засяга, ако й кажа, че е бебе  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 219
И аз давам клеева тинктура от Коледа, мисля,че добре му се отразява.
Красавице, благодаря за темата Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 395
Криси и Дафни са в един месец Simple Smile Само че Криси е на 7.03. В нейната ДГ обаче има някаква междинна група, 1ва вариант (за деца, родени първата половина на 2006г), което е доста добра идея според мен, имайки предвид колко се тревожат децата от промените. Но пък можеш да й говориш, че понеже вече е голяма и трябва да иде при големите деца, а яслата е за бебетата Simple Smile Моята поне много се засяга, ако й кажа, че е бебе  Mr. Green

Говорим ,говорим, но не и се иска да разбере.Това с междинната група е хубаво, само ,че ние сме в ОДЗ само с яслени групи и сменяме не само групата, но и сградата - шок и ужас Mr. Green
Иначе и Дафни е много докачлива по въпроса дали е кака или бебе.

# 14
  • Мнения: 2 307
Сутрин сте невероятно активни Crazy
Браво за темата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт