Споделете хубав филм, драма, ромнтика - 4

  • 28 242
  • 286
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 190
Наистина няма смисъл да се повтарят постоянно едни и същи филми, стига да имам достатъчно време някой ден, бих извадила всички заглавия с линкове на първа страница, ама пусто нямам такова излишно Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 746
Хайде в новата тема Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Ето ме и мен, снощи гледах Четецът с Участието на Кейт Уинслет и Дейвид Крос, не е лош филма, на мен ми беше малко муден, обичам да има действие и развитие, а не едва едва да се проточват нещата, но е нещо по различно, става за гледане.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Аз искам да питам за едни фхилм...нов е с Кейт Уинслет и Дикаприото...някой да се сеща заглавието?
Мерси.
Четецът ми е на ред да го гледам...сигурно ще е тази вечер.

# 5
  • София
  • Мнения: 746
Revolutionari Road,май така се пише Blush,много е хубав

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Аз искам да питам за едни фхилм...нов е с Кейт Уинслет и Дикаприото...някой да се сеща заглавието?
Мерси...
Revolutionary Road / Пътят на промените
Препоръчаха ми го, даже го свалих преди няколко дена, но не ми е останало време да го изгледам.

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Уважавам апела за повторенията, но предпочитам да повторя филм, отколкото да пиша "Запис" или "Хайде в новата тема".

Nights in Rodanthe - хубав, романтичен, тъжен и с Ричард Гиър

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Благодаря момичета..точно този филм е. Ще си го сваля тази вечер.
Nights in Rodanthe - хубав, романтичен, тъжен и с Ричард Гиър
Въобще не ми хареса пък на мен...сякаш знаех как ще свърши и не ме държа въобще.

# 9
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Ето още едно филмче, което аз лично много харесвам. Не го виждам сред препоръчаните, но предполагам, че може и повечето от вас да са го гледали вече.

Cruel Intentions ( Секс игри ) http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=2406

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз искам да питам за едни фхилм...нов е с Кейт Уинслет и Дикаприото...някой да се сеща заглавието?
Мерси...
Revolutionary Road / Пътят на промените
Препоръчаха ми го, даже го свалих преди няколко дена, но не ми е останало време да го изгледам.

Благодаря. Ще си го сваля тези дни. Пусто тази 2-ка - Кейт и Лео не я харесвам...  Confused

# 11
  • Мнения: 413
Благодаря момичета..точно този филм е. Ще си го сваля тази вечер.
Nights in Rodanthe - хубав, романтичен, тъжен и с Ричард Гиър
Въобще не ми хареса пък на мен...сякаш знаех как ще свърши и не ме държа въобще.
И на мен не ми хареса, прекалено розовееше Crossing Arms
Но къщата край брега беше уникална Crazy


Както и преди предупредих, че съм блондинка и хич не помня заглавия, гледах един филм на Джей Ло и Антонио Бандерас той е журналист, сцената се разиграва в Мексико, тъжна история.
Ако някой се сеща за  заглавието, би било супер, филма наистина си заслужава.
Знам че го има в замундата.

# 12
  • into the blue
  • Мнения: 771
TeTinka,предполагам,че за този фим става дума BorderTown / Град на границатаLaughing

# 13
  • Мнения: 413
TeTinka,предполагам,че за този фим става дума BorderTown / Град на границатаLaughing

Точно Peace
Филма много ми хареса, липсва романтика, но драмата е в изобилие Whistling

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
 BorderTown / Град на г … 72;таLaughing

Аууу супер, сега ще го дръпна да го гледам този филм, точно исках нещо с красиви актьори. Party

А гледахте ли в миналата тема препоръчах Новото гад … 2; ми, много е забавен. Peace

Общи условия

Активация на акаунт