Фирма за ремонт на покрив.

  • 11 987
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 397
Моля ви препоръчайте ми фирма за ремонт на покрив на панелен блок, от която сте доволни.
Стигнахме до там, че ние ще си правим покрива, защото сме на последния етаж и в нас е страхотно наводнение и никой не го интересува.
Отговора на живущите в блока е : "На нас не ни тече.
Та сега съм в издирване на фирма да ми направи качествен ремонт на покрива и после ще се съдим  Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 4 397
Никои ли не знае свестна фирма за ремонт на покрив  newsm78

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 703
Съжалявам че си в София, тук в Бургас сме доволни от една фирма правехме покрива на  входа есента , но след като протече до 6 етаж тогава се заеха семействата( иначе беше всеки с вдигнати ръце и мен не ме интересува  ,нямам теч) доста сериозна сума си е да направиш ремонт.
При нас подмяна на всички метални улуци, измазване на комини , изчистване на старата настилка и полагане на нова двупластова ни излезе 6500 лв.
Успех и дано да намерите решение че това си е общи части.

# 3
  • София
  • Мнения: 498
Същото и е при мен...никой не го интересува надолу.
А то къща без покрив нали няма.....
И аз търся в момента фирма....

# 4
  • София
  • Мнения: 8 931
http://www.hankomitev.hit.bg/
Teзи нинаправиха ремонта на нас. Излезе на прилична цена, не сме имали течове, дават и гранция, но ще те излъжа колко. Peace
Успех най-вече със съседите.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
ПОдбут за друга фирма да сравня и цените.

# 6
в гугал  тьрси ремонт на покриви кокуренцията е голяма; но то качетво до цена има разлика,  не казвам  че  сьм  сьвьршеният  маистор но  примамливите  цени, често  водят до некачественно  изпьлнение

# 7
  • Мнения: 139
Кимба, със сигурност ниската цена не е ориентир, т.к. тя означава некачествен материал. Друго, наистина трябва да направите покрива с общи пари, не само защото  е обща част, а и защото ще ти излезе наистина скъпо. За съжеление не мога да ти помогна, т.к. ние имаме такава фирма, но във Варна.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 437
в гугал  тьрси ремонт на покриви кокуренцията е голяма; но то качетво до цена има разлика,  не казвам  че  сьм  сьвьршеният  маистор но  примамливите  цени, често  водят до некачественно  изпьлнение

Жорка, да ти кажа, ние и повечко платихме, но пак не сме доволни от майсторите Simple Smile Така че не може да се каже, че има такава зависимост.
Даже, много често, пробиващите си път фирми дават по-ниски цени, но по-високо качество Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 4 573
ПОдбут за друга фирма да сравня и цените.
И да не се обадиш,а ? Ако решиш, знаеш къде съм  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 4 397
В гугъл знам да търся, ама няма отзиви, не търся ниска цена, а качествена работа  Peace

ПОдбут за друга фирма да сравня и цените.
И да не се обадиш,а ? Ако решиш, знаеш къде съм  Laughing

Сега като видях, че си писала в темата се сетих  Embarassed Embarassed Embarassed

# 11
  • BG
  • Мнения: 2 217
Преди няколко години направих ремонт вкъщи и усвоих част от балкона. Строителна фирма направи покривната част, която обаче протече. И аз търся фирма за ремонт на покриви и то такава, която няма да се обърне с думите "Не ни интересува, защото площта е твърде малка!".

Ще следя темата!  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 97
аз също имам голям проблем с покрива. на последен етаж сме в сграда от 30те години на миналия век. ремонт не е правен от около 40г.представете си в какво състояние е. страх ме е, че покривът тази зима ще падне. и тъй като ние сме най-пострадали, започнахме акция по събиране на пари от съседите. принципно всички са съгласни да се оправи покривът, но дойде ли време за даване на пари се опъват. намерих фирма, която даде много прилична оферта. само 3200лв. времето ни притиска, защото много скоро ще започнат дъждове и снегове. и не знам какво да правя. имаме парите да направим ремонта, но искам всички да си дадат техния дял.все пак покривът е на всички, а тези на долните етажи разбира се казват, че на тях не им тече, а всички имат пари, не е да са социално слаби. може ли някой да ми даде съвет какво да правя.
иначе фирмата, която даде тази оферта е на Трайко Кръстев.тел. е 0895162470, обаче не мога да ви го препоръчам все още, защото не знам как работи. знам, че даде най-евтината оферта, не иска аванс и каза, че цялата сума се плаща накрая. имаше и по-скъпи оферти, които може би ще свършат работата по-хубаво, но съседите тогава съвсем не искат да дават пари.общо взето това е положението при мен. ако има някой със същия проблем, нека сподели как го е решил.

# 13
  • Мнения: 10
аз също имам голям проблем с покрива. на последен етаж сме в сграда от 30те години на миналия век. ремонт не е правен от около 40г.представете си в какво състояние е. страх ме е, че покривът тази зима ще падне. и тъй като ние сме най-пострадали, започнахме акция по събиране на пари от съседите. принципно всички са съгласни да се оправи покривът, но дойде ли време за даване на пари се опъват. намерих фирма, която даде много прилична оферта. само 3200лв. времето ни притиска, защото много скоро ще започнат дъждове и снегове. и не знам какво да правя. имаме парите да направим ремонта, но искам всички да си дадат техния дял.все пак покривът е на всички, а тези на долните етажи разбира се казват, че на тях не им тече, а всички имат пари, не е да са социално слаби. може ли някой да ми даде съвет какво да правя.
иначе фирмата, която даде тази оферта е на Трайко Кръстев.тел. е 0895162470, обаче не мога да ви го препоръчам все още, защото не знам как работи. знам, че даде най-евтината оферта, не иска аванс и каза, че цялата сума се плаща накрая. имаше и по-скъпи оферти, които може би ще свършат работата по-хубаво, но съседите тогава съвсем не искат да дават пари.общо взето това е положението при мен. ако има някой със същия проблем, нека сподели как го е решил.

Не започвай ремонта преди да си поразпитал за въпросния строител. Поискай от него референции, препоръки.

# 14
  • Мнения: 10
Преди няколко години направих ремонт вкъщи и усвоих част от балкона. Строителна фирма направи покривната част, която обаче протече. И аз търся фирма за ремонт на покриви и то такава, която няма да се обърне с думите "Не ни интересува, защото площта е твърде малка!".

Ще следя темата!  Peace

Ето координатите на фирмата, която ни направи таванската стая и оградата  Румен Петров 0898502426 фирмата се казва "Стройинженеринг - 5" ЕООД. Цените са много приемливи, изключително компетентни майстори, много съм доволна от управителя, а и от труда, който положиха. Може да се договорите за начина на плащане, издава касови бележки за всеки изплатен от вас лев, дава гаранции и още много неща за спокойствието ви.

Общи условия

Активация на акаунт