Добър хомеопат в София - алергии

  • 970
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здравейте мили мами! Обръщам се към Вас с молба, да ми препоръчате добър хомеопат в София! Бебчо е на 3 г.  От както се е родил има много суха кожа и пъпчици по лицето - с връхчета. Има дни в който е ок, но има дни в който доста се зачервяват( атопичен дерматит,  според докторите). За това ходих при една д - р хомеопат - миналата година - предписа ни капки и АФА , но нищо - нямяше резултат. Сега вече съм доста притеснена, тъй като от септември ходи на градина и поне 2 пъти в месеца имаме все един и същ проблем - започваме със запушено носле, след ден два от нослето към гърлото започват да се стичат секрети и започва кашлица. Нашия педиатър , винаги ми казва, че това е алергична кашлица - по този повод пием Aureus( май не се пишеше така) и слагаме едни капки - Кузикром( май и това не е точното наименование)......Та така, каза да го пие това нещо без да спираме, ама на мен тази идея изобщо не ми харесва , а и няма резултат! За това реших да потърся хомеопат и да направя нещо, защото това не се търпи!
Много ще съм Ви благодарна ако ми препоръчате хомеопат и споделите Вашето мнение!
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 698
От Ериуса нещата при детето ми се влошиха много. Кузихром май бяха кортикостероидни капки.?? /ползвахме ги за кратко/  Общо взето - лоша работа. И при моето дете нямаше резултат това лечение. И аз не съм съгласна с "не-спирането". Откакто сме на хомеопатия... Simple Smile Simple Smile Simple Smile. Ще ти пиша на лични, да не се приеме като реклама, знам ли?

# 2
  • Мнения: 60
Благодаря ти! Ще запиша час възможно най - скоро!

Общи условия

Активация на акаунт