Как се справяте с "миячите" по кръстовищата?

  • 2 737
  • 59
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 708
Как се справяте когато не искате тази услуга? Мен почти винаги ме хващат да ми чистят стъклата и въпреки всички ръкомахания, знаци, помръдване на колата или казване на "не" никой не ми обръща внимание. В повечето случаи след такава ситуация просто си гледам напред все едно не ги забелязвам, но днес попаднах на някакъв по-агресивен който започна да ми чука по стъклото! Даже се уплаших че може да го счупи! И това на кръстовището на университета, където уж има полиция, камери и т.н.
Намерили ли сте решение на проблема?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
Лелеееееееее болната ми тема.Почвам да пиша ,повярвай ми коментара ми ще бъде дълъг,за някой расистки ама вече  не ми дреме

# 2
  • София
  • Мнения: 2 430
И така по същество и случки.
 Случка 1.Лято е,излизам от автомивката,на кръстовището на бул.Д.Несторов и Г.Софийски съм( кръстовището до ВМА),задръстване,а срещу мен се задава поредната циганка(пиша циганка ,защото все още тази дума не е дискриминираща и закона ми го позволява),знаете,че слагат  нещо гнусно в шишетата идва към мен и ми поклаща шишето аз и казвам "НЕ!",да обаче циганката ми ръси по стъклото.Аз бясна,колата е измита преди 30-40мин!!!Дръпнах ръчната и излизам от колата,и без много церемонии  и ударих шамар на циганката.Тя естествено тръгна да бяга.Спомням си тогава,че "псевдо мъжете" започнаха да ми бибиткат и да ми пляскат,ама всеки се беше заврял в количката си и само сеир гледаше.
 Случка 2.Кръстовището Тодор Александров и Опълченска,пак поредният "мияч" ,казва ми "Дай ми лев да ти измия стъклото",аз пак се опитвам да го разкарам,а той ми вика "Тогава ми дай 50ст. за да не ти се изплюя на стъклото"Тогава нямах време да се занимавам,защото ми светна зеленото и тръгнах.
 В такива кошмарни ситуации изпадам всеки ден.Даже ги знам по кои кръстовища висят.Писнало ми е от тях и се чудя кога ли ще ми изгорят бушоните.Да не говорим за "канала" каква олелия е,или на Семинарията онази циганката с дрогираното бебе.
 

# 3
  • Мнения: 2 401
Аааа мацки, вервайте мене никога не ме пропускат проклетиите.  Close  Много ми е болна и на мен темата.  Не знам како е решението, честно . Обаче   не им давам пари.  Веднъж ми намацаха стъклото на току-що излязлата от мивка кола, тогава изгубих самообладание и слязох от колата да ги гоня, направих сеир на шоферите наоколо.

# 4
  • Мнения: X
На светофарите, за които знам че има такъв "персонал", обикновено оставям 2 метра дистанция до предната кола. Като тръгнат да мият стъклото и се изравнят с него давам лекичко напред като същевременно пускам чистачките и правя недвусмислени жестове, че офертата не ме интересува. Обикновено помага, но не мога да се похваля с категоричен успех.

# 5
  • София
  • Мнения: 708
Аз забелязах че понякога (подчертавам понякога) като си сложа тъмни очила и се правя на надута разбират от "не".
Следващия път се чудя дали да не напръскам мияча с лютив спрей. Ако е агресивен като днешния, разбира се. Само ме притеснява дали ще уцеля, че да не се самоподлютя  Laughing

# 6
  • Мнения: 8 999
Гледам много страшно!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 430
Омръзнало ми е,разбирате ли писнало ми е от тях.По едно време се бяха заселили в Младост на кръстовището на Била,виждала съм ги как едното мангалче чука на стъклото,а другото е клекнало зад колата и се опитва да отвори задната врата или да смъкне някой тас!Да се чудиш за какво му е!!!
И айде още от сега някоя "етнозащитничка" да не ми се включва,като черна станция и да ми обяснява,че това им е единственият начин за прехрана.Или да призовава за толерантност,защото ми писна в последно време с тази "толерантност" и "интеграция"

# 8
  • Мнения: 183
В началото и аз ръкомахах бясно, но сега съм с друга тактика - свалям стъклото и почвам да ги разпитвам: що си тук, кога ходиш на училище, можеш ли да пишеш, взимат ли ти парите........ей такива неща, които всъщност ме интересуват. За съжаление те много бързо се изпаряват и ме оставят без отговори. Иначе си имам един питомник на светофара на Сточна гара, но той не е досаден.

# 9
  • София
  • Мнения: 708
В началото и аз ръкомахах бясно, но сега съм с друга тактика - свалям стъклото и почвам да ги разпитвам: що си тук, кога ходиш на училище, можеш ли да пишеш, взимат ли ти парите........ей такива неща, които всъщност ме интересуват. За съжаление те много бързо се изпаряват и ме оставят без отговори. Иначе си имам един питомник на светофара на Сточна гара, но той не е досаден.

Аз обикновено не попадам на деца, но ако ми се случи ще пробвам тази тактика.

# 10
  • Мнения: 222
Колежка на майка ми пуска чистачките:)

# 11
  • Мнения: X
Гледам мнооого лошо Twisted Evil
Има ефект,поне при мен.

# 12
  • Мнения: 871
Колежка на майка ми пуска чистачките:)

И аз пускам чистачките и те си тръгват. Това винаги сработва при мен Naughty

# 13
  • Мнения: 1 878
Толкова са ми дразнещи #Cussing out

Мадам Стасита, кефиш ме!  Peace Не ми стиска да излеза от колата,няколко пъти са ми я наплювали, а бе ужасно е!

Чистачките не е лошо като идея, обаче ако е някой по-голЕм циганин, се страхувам, че може да ги откъсне. Остава ми само да ръкомахам и псувам и да се надявам по-бързо да светне зеленото!

# 14
  • София
  • Мнения: 708
И на мен днес ми хрумна за чистачките, само че онзи ми ги беше вдигнал преди да успея да реагирам!!!!  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт