Жената Козирог

  • 49 146
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
а какво ще кажете за жената Козирог.

Моето мнение е че са много амбициозни, но само ако са сигурни че накрая работата им ще се отблагодари със добри доходи.
Перфекционистки са във всяко едно отношение. Влагат много усилия винаги да изглеждат перфектно,
ако са на бизнес вечеря изглеждат доста сериозни, облечени със много вкус ,
когато са със любимия се стремят да са много секси.
Те са много грижовни съпруги, имат много силно развит майчин инстинкт.
В любовта и секса са много страстни, опитват се постянно да разнообразяват.
Когато някой ги нарани много да не кажа почти никога не прощават напълно.
Понякога изпадат в депресии и тогава отритват всички около себе си и са почти нетърпими, оприличават ги на малки деца.
Като деца са много сериозни, докато станат на 17 години, оттам нататък си остават до края на живота си на 17 години.
Когато партньорката е козирог, човек някак си се чувства вечно млад.

  bouquet


# 1
  • Мнения: 265
Според астролозите сме - красиви , студени и егоистични кучки , кариеристки , склонни към депресия  newsm78 Аз си знам ,че съм качествен добитък  Laughing

# 2
  • Мнения: 161
Е,супер,че има тема и за нас.Много сме си готини,всичко което го пише като минуси в хороскопите,за мен е и плюс.Мисля,че сме идеални за семейство-верни и точни,страхотни родители и перфектни съпруги!

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 15:39 от Deska007

# 3
  • Мнения: 161
и оттук изкачат много верни неща,то и за мъжете се припокриват.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=352826.0

# 4
Много сме си готини даже ... мъжете ни обожават ,защото нямаме типичното женско мислене и се отличаваме много от останалите ,имаме си рядко срещана индивидуалност и това се забелязва.Също имаме силен магнетизъм,чар и естествена красота .... направо сме си муцки сладки Simple Smile !

Кофтито е че сме големи инати ,твърди глави ..."Това е така и точка по въпроса" ,няма тън мън Simple Smile ! Никой не слушаме ... само себе си ! Често действаме импулсивно и стигаме до крайности ,но в повечето случаи това е било най-правилното решение ,сякаш интуативно сме го открили!

Останалите са малко респектирани сякаш от нас ,излъчваме една строгост ,студенина ,не се мятаме на врата на всеки ,не се усмихваме на всеки ...само и само да се харесаме и да сме окей в отношенията с другите и това малко плаши хората около нас!

Казваме си всичко ... почти невъзможно е да замълчим ,когато не ни харесва дадено нещо !

Много голяма рядкост е жената козирог да изневери ! Когато тя е с някои ... му се отдава напълно и го обича с цялото си сърце и от студената кучка(уж) се превръща в мека като памук жена,чувствена,нежна,обичаща !

Верно е че винаги оставаме деца Simple Smile))

Ми това е за което се сещам сега .... Simple Smile

# 5
  • Мнения: 194
Това ,което е писал  Chris_379,съвпада почти на 100% .И аз съм Козироче

# 6
а какво ще кажете за жената Козирог.

Моето мнение е че са много амбициозни, но само ако са сигурни че накрая работата им ще се отблагодари със добри доходи.
Перфекционистки са във всяко едно отношение. Влагат много усилия винаги да изглеждат перфектно,
ако са на бизнес вечеря изглеждат доста сериозни, облечени със много вкус ,
когато са със любимия се стремят да са много секси.
Те са много грижовни съпруги, имат много силно развит майчин инстинкт.
В любовта и секса са много страстни, опитват се постянно да разнообразяват.
Когато някой ги нарани много да не кажа почти никога не прощават напълно.
Понякога изпадат в депресии и тогава отритват всички около себе си и са почти нетърпими, оприличават ги на малки деца.
Като деца са много сериозни, докато станат на 17 години, оттам нататък си остават до края на живота си на 17 години.
Когато партньорката е козирог, човек някак си се чувства вечно млад.
Абослютно съм съгласна  Peace Grinning Само със страстта малко се двуомя или по точно с разнообразяването при нея.Аз лично съм голяма консерва-поне докато нещата не започнат,след това влизам в  Heart Eyes И с Дидонче съм съгласна.Абе много сме готини!

# 7
  • Мнения: 473
Правилни са всички неща, които сте описали. Аз не съм перфекционистка във всяко отношение, не влагам прекалено големи усилия за да изглеждам добре, понякога съм малко небрежна, не можах да се науча да прощавам, и да, изпадам в депресии. Дидоче, много точно си описала нашата зодия!

# 8
  • Мнения: 871
Нямат чуство за хумор и изглеждат темерути.

# 9
  • Мнения: 10
Козирозите сме и много разумни, пестеливи хора. Обичаме премереният риск, залагаме на сигурното като цяло. И практични също. Абе хубави хора сме  Laughing

# 10
  • Мнения: 194
Аз не си падам много пестелива,даже пръстите ми са много широочки.Но иначе може да се разчита на Козирога-верен приятел е и винаги ще  помогне на близките си

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 16:28 от ioanna2008

# 11
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Chris_379, много точно описание. Като съдя по себе си, сме наистина много упорити, големи инати, перфекционисти почти във всяко отношение. Когато имам неотложна и спешна задача, по корем ще лазя, но ще я свърша навреме и качествено. Трудно се доверявам на хората, но когато стане - в мое лице имат приятел за цял живот. Предаде ли ме някой, спира да съществува за мен. Мразя двуличието, държа на искрените отношения и коректността между хората.

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Изключително властни. Все нещо нареждат на някого. Не харесвам такива жени, поради същата причина не харесвам и жената Лъв.
Работохолици, нетолерантни.
Нямам много добро мнение.
Понякога надценяват качествата си.
А, да и нямат чувство за хумор. Или поне не понасят такова на свой гръб.

# 13
Имам четири приятелки Козирози, незнам защо но все на тях попадам, с нещо ме привличат, въпреки, че намирам черти, които не харесвам:
- Държат се резервирано и студено, нищо не споделят за себе си, но с радост те подканват да им споделиш пикантерия за себе си или друг.
- Пестеливи - направо са стиснати , освен за себе си.
- Да ми се обади някой козирог просто да ме чуе- не ми се е случвало, иначе като ги търся откликват.

Но, виждам и добри страни и за това си дружа с тях, а подозирам, че крият от света своята чувствителност, и не са скандалджии, приятни събеседници, мили и любезни, премерени в приказките.

# 14
Не споделяме за себе си защото не сме усетили човека близък ,не е спечелил доверието ни или просто го познаваме от скоро,а и обичаме да сме си малко загадъчни  ... иначе си пеем всичко , но само ако наистина го усещаме приятел !

Хич даже не сме стиснати ... пилеем колкото имаме и си оставаме малко и за утре ,като се успокояваме ,че ще ни стигнат ,но уви  hahaha  Joy

Е да ... това с обаждането го има!

Не сме толерантни ли ? Просто  не умеем да се преструваме , когато не ни допадне някои ...Казваме си  директно в очите всичко ,което мислим за човека или нещото  ! После си врътваме дупИто и толкоз ! Често го казваме по такъв начин ,че да не могат да ни отговорят Simple Smile

Тръгваме си като победители ... ей това ако някой го отрече много ще се смея ! Примерно ако приключваме връзка с някой (в повечето случаи ние слагаме края )  го правим по много достоен начин,нямам предвид добронамерено ... с фразата "Можем да си останем приятели" .Охоооо напротив Simple Smile Вирваме си носа до тавана ,пълен контрол над емоциите ,без сълзи ,грабваме си багажа и с фразата "Аз с теб бях до тук"  и както сме дошли така и си заминаваме .Може да ни се скъса сърчицето после ,ама няма и няма да се пречупим.

Жената Козирог си има определен брой приятели , може би двама трима от всички познати .Тях цени и обича безкрайно .Ние по принцип много ,много не се вълнуваме от мнението на хората,но мнението на тези определени хора ценим много високо! За тях ще скочи срещу всички ,ще измисли най-долната интрига ,за да злепостави враговете на приятелите си .Ще има купи най-скъпия подарък ,а за любимия просто няма граница.

Между другото сме и добри актриси Simple Smile Можем да влезем във всякаква роля ,можем да бъдем добрата майка,домакиня , глезла и т.н. А ходи разбери коя е ? Simple Smile Ето това ни е мистиката на нас Simple Smile

Нямали сме чувство за хумор ли ?  hahaha Напротив ... Често сме предпочитана компания в шумните компании точно защото умеем много да се шегуваме и то най-вече със собствените си недостатъци .

 


Общи условия

Активация на акаунт