Търся спешно квартира в София!

  • 2 197
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Предпочитам да е едностаен или гарсониера в района на Х.Димитър или близките квартали и на човешки наем! В развод съм и трлябва да намеря къде да живея с малката ми дъщеря и да се върна на работа за да има от какво да живеем!Благодаря предварително на отзовалите се!

# 1
  • Мнения: 5
Побутвам темата,защото наистина ми е важно!  Embarassed

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Имам братовчедка, която се занимава с намиране на квартири. Преди време намери на сестра ми една, която е много добра. Ако те интересува, ще ти пратя телефон на лични.

# 3
  • Мнения: 4 585
Жалко, че архивът се е смарангясъл, преди време бях пуснал такава
тема за квартира на Вълчето, отзоваха се доста мами и му намерихме квартира.

# 4
  • София
  • Мнения: 888
Незнам дали ще съм от полза, но ние напускаме до края на февруари. Става въпрос за Младост 1 - срещу ХМС - тристаен стар апартамент на шестия етаж. Не съм сигурна дали наема може да се нарече малък обаче - 220 евро.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 430
По-скоро някоя гарсониера ще свърши чудесна работа.Жената е сама с детето си.
Побут-районите Хаджи Димитър,Сухата Река,Подуене

# 6
  • Мнения: 5
Имам братовчедка, която се занимава с намиране на квартири. Преди време намери на сестра ми една, която е много добра. Ако те интересува, ще ти пратя телефон на лични.
Ще съм ти благодарна!  Hug

# 7
# 8
  • Мнения: 5
Kalinka сърдечно ти благодаря!  Heart Eyes Днес се свързах с братовчедка ти и тя обеща да ми съдейства! Hug Като имам резултати ще пиша пак! Praynig

# 9
# 10
  • Мнения: 2 759
                       Мда. В обявите се намират самостоятелни стаи с кухня и сервизни. Мисля че така излиза най-евтино (100-150-200 лв) - прегледай. Успех   bouquet !

# 11
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
katerinat24,
ще е прекрасно, ако ти помогне. Тя е много разбрана жена и съвестна. Ще го направи от сърце.
 Hug Hug Hug

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 358
Да побутна  Grinning

# 13
  • Мнения: 5
                       Мда. В обявите се намират самостоятелни стаи с кухня и сервизни. Мисля че така излиза най-евтино (100-150-200 лв) - прегледай. Успех   bouquet !
За жалост не ми върши работа,трябва да е самостоятелен апартамент,защото ще вземам и голямата ми щерка от време на време,а и майка ми ще стои тук да гледа малката докато й намеря ясла,така че с хазяи или други квартаринти ще е доста сложно Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 5
katerinat24,
ще е прекрасно, ако ти помогне. Тя е много разбрана жена и съвестна. Ще го направи от сърце.
 Hug Hug Hug
Да! усетих веднага,че е добър човек и взе нещата присърце! Много ти благодаря още веднъж!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт