Галено име на Любов?

  • 5 278
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
Момичета знаете ли как се казва галеното име на Любов? Много ми харесва името а е свързано и с майка ми и искам така да се казва бъдещото ни детенце ако е момиченце. Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 3 675
Защо не Love или Лулу.

# 2
  • Мнения: 148
Може Биби,само за това се сещам  bouquet

# 3
# 4
  • Мнения: 144
albena_vlady точно така се казва майка ми  Grinning mama Matsa   много сладко звучи Биби  Grinning Благодаря ви за отговорите момичета   bouquet

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Биби е най сладкото, може и Либи. Не Люба, отвратително грубо е. Били също ми харесва, но аз обичам когато умалителните имена са характерни за другия пол, например Ани от Ангел. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 871
На мен Лулу много ми допадна като галено за Любов. А всъщност името е прекрасно и може да не се използват галени имена

# 7
  • Мнения: 23
Имам приятелка която се казва Любов -наричаме я Биби. Страхотно име според мен Peace

# 8
  • Мнения: 144
Биби наистина звучи прекрасно  Grinning Сега обаче си мисля ако е момче какво да е името? Любомир? Хмммм трябва да помисля. Помагайте момичета  Grinning  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 364
Имам една позната Любов...наричат я Люба. но много грубо звучи.
Биби ми допада.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Аз имам позната Любов, на която й казват Буба.

# 11
  • Мнения: 174
На мен пък Люба не ми звучи грубо, а съвсем нормално като напр. Рада, Дара и др. под.
За момче Любомир също ми дипада, Лщбо- по мъжки

# 12
... Сега обаче си мисля ако е момче какво да е името? Любомир? Хмммм трябва да помисля. Помагайте момичета  Grinning  bouquet

Любислав, Любослав, Любодар, Любозар, Любомир, Любомил.
 
 
 

# 13
  • Мнения: 2 674
Севда. Shocked

# 14
  • София
  • Мнения: 5 745
Имам приятелка с това име, викаме й просто Любов  Simple Smile Майка й се обръща към нея с Бубче.
За момче - Любослав май повече ми харесва от Любомир.

Общи условия

Активация на акаунт