Проблем с педиатър

  • 868
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Здравейте мами! Дано някои успее да ми даде съвет,защото от 2 дена сам се побъркала. Имах проблеми с педиатъря на моето бебче(ходим на консултации и чакаме по 2 часа, а тоий само го тегли и му мери дължината и аз му казах че това мога да го правя и аз сама в къщи без детето ми да мръзне) и тоий ми даде документите на малкия. Ходих да подам молба за друг лекар,но ми казаха че не мога да сменям лекаря на дедето сега,а само през юни и декември. Имате ли представа какво ще стане ако малкия е без лекар. newsm78 Ние сме на 9 месеца сега. Иначе си намерих лекар които да го гледа до юни,но няма да може да му жкарва данните.Моля ви пишете нещо,че сам пред криза #Cussing out

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Писах ти на ЛС, как да си решиш проблема.

# 2
  • Мнения: 166
Това,че лекарят ти е дал документите не означава,че той е отписал детето от своята листа-той няма това право.До срока,когато можеш и ще направиш/както пишеш/ нов избор-м.юни или декември,детето напрактика ще си има личен лекар,въпреки твоето решение за отказ от услугите му.В края на краищата като водиш дтето на друго място за консултация ,трябва да ти издават документ с направените имунизации-по дати и серии,както и всичко констатирано по време на консултацията.Когато избереш нов лекар на детето си,представяш тези документи,данните от които ще се нанесат в имунизационния журнал .Дано вторият ти избор бъде по-успешен.

# 3
  • София
  • Мнения: 748
Без да съм 100 процента сигурна, мисля, че можеш да смениш доктора по всяко време ако отидеш лично в здравната каса, а не само през декември и юни. По-добре се обади в касата по телефона и питай!

Общи условия

Активация на акаунт