Имоностимуланти

  • 4 432
  • 11
  •   1
Отговори

Анкета

Имуностимулатни и ЧПВ

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 14 фев 2009, 14:11

  • Мнения: 195
Тъй като не можех да задам въпрос, активирах анкета.
Моля, отговорете:
1. използвали ли сте имуностимулиращо средство специално за борба с ЧПВ,
2. какъв имуностимулатор сте използвали
3. има ли ефект

Благодаря за отговорите и мненията.

# 1
  • Мнения: 1 531
Тъй като не можех да задам въпрос, активирах анкета.
Моля, отговорете:
1. използвали ли сте имуностимулиращо средство специално за борба с ЧПВ,
2. какъв имуностимулатор сте използвали
3. има ли ефект

Благодаря за отговорите и мненията.

да, използуваме инму плюс. има ефект. да чукам на дърво тази зима нямаше болни в къщи.

# 2
  • Мнения: 1 650
Аз пих ескимо и ме съм боледувала, а на малката давам витамини, защото има автоимунно заболявана, иначе съ за имуностимулантите.

# 3
  • София
  • Мнения: 12 551
Давала съм на детето Изопринозин. Не мога да преценя дали действа. Може би да, дотолкова доколкото кара болестите по-леко.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 062
Мисля, че въпросът е за борбата с Човешкия папилома вирус. Изрично си го пише във въпроса.
По темата - да, Изопринозин. Ще мога да кажа дали действа след около 2 седмици.

# 5
  • Мнения: 4 784
Миналата зима използвахме Фор Кидс най-редовно, не се е разболявал нито веднъж. Тази зима му давам само от време на време, незнам дали от това, но вече изкара една настинка и един вирус.

# 6
  • Мнения: 1 650
Миналата зима използвахме Фор Кидс най-редовно, не се е разболявал нито веднъж. Тази зима му давам само от време на време, незнам дали от това, но вече изкара една настинка и един вирус.
За този продукт и в господари на ефира говореха, че е менте и не съществува фирма производител. newsm78

# 7
  • Мнения: 4 784
Тук във форума има тема за Фор Кидс и там  последователно е описан въпросния случай.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 136
На ВИЖАН-детски ДЖУНИАР,Хем вкусни за децата хем вълшебни

# 9
Здравей, аз използвам Biobran MGN-3 и според мен има ефект. Скоро не сме боледували.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 136
Честно да ви кажа от месец и половина давам на децата сребърна вода и ни кашлици ни сополи това ни е цяло постижение,Давах ВИЖЪН преди да науча за тази вода и също бях доволна

# 11
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ей, ама никой освен eleksir не чете  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт