Каква козметика за бебо взехте за болницата

  • 5 927
  • 136
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте мами, въпросът ме е относно бебешката козметика, която да се носи за болницата. За дрехи - ясно, но незнам дали да приготвям всички мазила, с които в последствие да се маже бебето

Последна редакция: чт, 08 май 2014, 17:52 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 840
Зависи къде си решила да раждаш. На мен ми искаха само дрехи за изписването PeaceСлед като там правят тоалета на бебето, предполагам си го обслужват с техни си мазила Thinking

# 2
  • Мнения: 2 374
Не са ми искали никаква козметика,само памперси и мокри кърпи.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Нищо не съм носила. Носих само памперси и кърпички. За изписването ми донесоха дрешките после. Там ги повиваха бебетата  Peace

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Не съм носила козметика,но в болницата ги мажеха с Мустела.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 998
И аз не съм носила козметика, само мокри кърпи и памперси.

# 6
  • Мнения: 2 100
Нищо такова не се носи. Там се грижат изцяло за бебетата - повиване, къпане. Ти само му се радваш и го храниш Simple Smile При нас в болницата ни показваха и филмчета как да се гледат бебетата, даваха и ценни съвети.  Peace

# 7
  • Мнения: 1 745
И аз нищо не съм носила! Peace

# 8
  • Мнения: 1 763
Не са ми искали козметика, нито дрешки, само мокри кърпи и памперси. Не знам с какво го бяха къпали и мазали там, но когато се прибрахме вкъщи, кожата му се лющеше до кръв. Много се изплаших, започнах да го мажа с лосион на Себамед и се оправи за два дена. Ако имам второ дете, ще си нося в болницата козметика и ще настоявам да я ползват, ако ще да се сбия с някоя сестра.

# 9
  • Мнения: 27 524
Носих си, да - шампоан, сапун и хидратиращ лосион  Peace

# 10
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не са ми искали нищо друго освен памперси и мокри кърпички.

# 11
  • София
  • Мнения: 587
Нищо не са ми искали,освен памперсите и мокрите кърпички,но си бях взела кремче за дупето...за всеки случай. И ми влезе в употреба - на няколко пъти аз му сменях памперса.  Peace

# 12
  • Мнения: 153
Не съм носила никаква козметика. Тя ще ти трябва след изписването. Аз ползвам Бюбхен.

# 13
  • Мнения: 6 274
Никаква...  Peace

# 14
  • Мнения: 1 305
Само памперси и мокри кърпи, нищо друго не съм носила

Общи условия

Активация на акаунт