Въпрос относно Стеримар

  • 17 187
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 928
Здравейте мами,
ще се радвам да чуя вашето мнение за този продукт по следния въпрос:

Ползвам Стеримар от както синът ми беше 7-месечен.Винаги съм била доволна от него,поддържа лигавицата влажна и спомага за възстановяването и при хрема и т.н-всичко което пише в листовката.Но наскоро  специалист УНГ  ми каза да не го използвам,защото разнасял инфекцията.Вярно има логика,но от друга страна изследвания показват ,че солената вода пречи на бактериите да се развиват... newsm78А и след като му пръсна в нослето детенцето ми издухва по-лесно. Ще съм благодарна да ми кажете вие използвате ли този спрей или как по друг начин почиствате нослетата на децата си за да преборят по-бързо хремата?

Благодаря ви предварително Hug

# 1
  • Мнения: 2 161
Аз използвам стеримар от много години и съм доволна.Не намирам логика в твърдението на този лекар.

# 2
  • Мнения: 199
Аз използвам стеримар от много години и съм доволна.Не намирам логика в твърдението на този лекар.
И аз съм на това мнение.
Ние сме редовни пациенти при УНГ, ще питам мнението на нашия доктор, че ми стана интересно.Винаги съм смятала Стеримар за най безобидно "лекарство" Naughty и същовремено -ефикасно.

# 3
  • Мнения: 1 928
[Ние сме редовни пациенти при УНГ, ще питам мнението на нашия доктор, че ми стана интересно.Винаги съм смятала Стеримар за най безобидно "лекарство" Naughty и същовремено -ефикасно.

Благодаря ви момичета  bouquetTomaru,ще съм ти страшно благодарна да споделиш!Както казах и аз съм фен на Стеримар,но едно такова изказване от страна на опитен специалист ме обърка,а като посееш веднъж съмнението в себе си знаете как е  Sick

# 4
  • София
  • Мнения: 12 554
Винаги съм купувала само Стеримар. Не сме имали никакви проблеми.

# 5
  • Мнения: 1 650
Има и други подобни на стеримар, но най- доволна съм от него.

# 6
  • Мнения: 1 928
Използвате го и при хрема ,а не само за профилактика,нали?

# 7
  • Мнения: 2 161
Аз го използвам и при хрема,като първо впръсквам него,след това капките за нос.Но само с лекарско предписание.Имам предвид капките за нос.

# 8
  • Мнения: 1 820
И аз съм доволна от него,макар че когато съм нямала съм правила и вода с морска сол.Същото е.Дори вече хрема оправям само с това сребърна вода,без никакви капки за нос.Капките не лекуват хремата -напротив. Peace ето и доказателство, http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=5060
а този доктор  ooooh!няма значение,аз повече не бих си завела детето при него  Naughty

# 9
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Този лекар нещо се е объркал.
Какво предложи като заместител на Стеримар-а?

# 10
  • Мнения: 1 928
Този лекар нещо се е объркал.
Какво предложи като заместител на Стеримар-а?

Нищо!  Каза,че Стеримар е подходящ само в летните жеги,когато лигавицата се изсушавала повече.  Определено няма да водя вече детето при него,но ми го препоръчаха и затова отидох веднъж...Но това изказване нещо ме усъмни,а когато се съмнявам в компетентността на лекар,не повтарям повече Naughty Не съм спряла да употребявам спрея и се радвам,че сте на моето мнение Grinning

# 11
  • Мнения: 1 484
От  както  се  е  родил  синът  ми   единствено  само  Стеримал  съм  ползвала.Никакви  проблеми  не  съм  имала.

# 12
  • Мнения: 4 784
Нашата лична винаги при хрема ни препоръчва впръсквания със Стеримар. Все пак като отида следващия път, ще я попитам относно мнението на вашия лекар, защото ми стана интересно.

# 13
  • Мнения: 91
И аз ползвам стеримар и ми го изписа точно специалист УНГ защото дъщеря ми задържа назад в нослето секрет Досега ползвах Нисита спрей и сега го сменихме със стеримар прочиства добре нослето единственото което не ми харесва е че струята е много силна и с голям рев успяваме но засега продължаваме с него Даже лекаря ни каза ако можем и по 10пъти на ден да пръскаме с него нямало проблем(аз малко се съмнявам в това) но аз го ползвам 3 пъти дневно

# 14
  • Мнения: 1 820
И аз ползвам стеримар и ми го изписа точно специалист УНГ защото дъщеря ми задържа назад в нослето секрет Досега ползвах Нисита спрей и сега го сменихме със стеримар прочиства добре нослето единственото което не ми харесва е че струята е много силна и с голям рев успяваме но засега продължаваме с него Даже лекаря ни каза ако можем и по 10пъти на ден да пръскаме с него нямало проблем(аз малко се съмнявам в това) но аз го ползвам 3 пъти дневно
За кое се съмняваш?Предозиране не може да стане  Peace Малко по нагоре дадох линк,ако искаш погледни

Общи условия

Активация на акаунт