Жената Водолей

  • 68 413
  • 707
  •   1
Отговори
  • Мнения: 830
Хайде дами, само нас ни няма тук, време е да излезем от сянката Mr. Green

Водолеят е загадъчен знак, а жената Водолей – още повече. Ще е трудно да разберете дамата Водолей, тя самата не разбира себе си. Постъпките й са непредсказуеми, думите – неочаквани, мислите – необичайни. Мъжете й са екзотични, например, жертви на пластичната хирургия, арабски шейхове или хомосексуалисти. Жената Водолей може да си затвори очите за много неща, стига избраникът й да е Личност с голямо Л.

Жената Водолей не отстъпва пред трудностите и не се страхува от мъжка работа. Тя е подвижна, добър събеседник е, винаги е непредсказуема и оригинална. Примерните три мечти на девойката Водолей могат да са следните: непременно да изгради кариера, задължително да има дом, семейство и деца, и … да пилотира изтребител.

Жената Водолей е независима, самостоятелна, контактна и оптимистична. Тези качества винаги привличат интереса на мъжете. Тя има развит ум и е остроумна, винаги ще се притече на помощ, ще прояви съчувствие и ще се постарае да помогне и разбере. Тя е дружелюбна и доброжелателна.

Жената Водолей се влюбва лесно и страда от мъжкия егоизъм. Тя може да сбърка дружбата с любов, което води до много разочарования. С мъжете може да има доста странни отношения, може да се омъжи по сметка, по убеждение и от любопитство. Не е склонна към предразсъдъци, еснафство и не обича еднообразието в личния живот.

Освен това жената Водолей е идеалистка. Омъжва се много пъти. Стига до убеждението че бракът е отживелица и престава с всеки любим да търчи до гражданското. Жената Водолей се омъжва не за човека, а за образа, който е създала във въображението си. Освен това свободолюбивият й характер и нетривиалните възгледи за живота са малко приложими в семейното ежедневие.

Жената Водолей трябва да търси мъж, който гледа на света през нейните очи, да си избира съпруг, който да споделя нейните интереси и заедно да се занимават с общо дело. Сполучлив ще е изборът, ако се спре на Близнаци, Везни и Водолей. Относително сполучлив ще е бракът с Везни и превъзходен със Стрелец. По-сложни са отношенията с Лъв и плачевни с Дева.

# 1
  • Мнения: 1 820
 Laughing Майка ми е водолей.Всичко което си написала е абсолютно вярно.Аз съм лъв и отношенията ни с нея са повече от плачевни   Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 161
Аз съм Водолей а приятелят ми Дева. Написаното е абсолютно вярно  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 919
Беничко,ето ме.  bowuu
С повечето неща,които си написала,съм съгласна. Laughing

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Когато бях на 18-20 години ми попадна същия хороскоп/или много подобен на този/ и бях сигурна, че на 100% се отнася за мен. Сега, 15 години по-късно съвпаденията са далеч по-малко.

# 5
  • Мнения: 2 803


Жената Водолей не отстъпва пред трудностите и не се страхува от мъжка работа. Тя е подвижна, добър събеседник е, винаги е непредсказуема и оригинална. Примерните три мечти на девойката Водолей могат да са следните: непременно да изгради кариера, задължително да има дом, семейство и деца, и … да пилотира изтребител.

Жената Водолей е независима, самостоятелна, контактна и оптимистична. Тези качества винаги привличат интереса на мъжете. Тя има развит ум и е остроумна, винаги ще се притече на помощ, ще прояви съчувствие и ще се постарае да помогне и разбере. Тя е дружелюбна и доброжелателна.

Жената Водолей се влюбва лесно и страда от мъжкия егоизъм.
Освен това жената Водолей е идеалистка.

Жената Водолей трябва да търси мъж, който гледа на света през нейните очи, да си избира съпруг, който да споделя нейните интереси и заедно да се занимават с общо дело.
Абсолютно вярно, това важи за мене. Аз съм Водолей, но мъжа ми е Овен. Страхотна комбинация сме. ooooh!

# 6
  • Мнения: 830
Абсолютно вярно, това важи за мене. Аз съм Водолей, но мъжа ми е Овен. Страхотна комбинация сме. ooooh!
И ние сме така  Mr. Green Hug

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Абсолютно вярно, това важи за мене. Аз съм Водолей, но мъжа ми е Овен. Страхотна комбинация сме. ooooh!
И ние сме така  Mr. Green Hug
И ние.

# 8
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мда, с Девите не се дишаме.
Аз добавям, в характеристиката белезите "крайни реакции, емоционалност и избухливост".

# 9
  • София
  • Мнения: 344
Мда, с Девите не се дишаме.
Аз добавям, в характеристиката белезите "крайни реакции, емоционалност и избухливост".
Даа, с Дева не се получи- разведохме се няма и година след сватбата.
Обаче и с Близнак сега не ми е леко.  Sick

# 10
  • Мнения: 388
Айде и аз в кюпа  Mr. Green

Чудех се кога ще изникне тема за Водолейките   bouquet

Бих добавила че сме и много импулсивни /или поне аз съм такава/

Това обаче не важи за мен:
Мъжете й са екзотични, например, жертви на пластичната хирургия, арабски шейхове или хомосексуалисти.

С мъжете може да има доста странни отношения, може да се омъжи по сметка, по убеждение и от любопитство. Не е склонна към предразсъдъци, еснафство и не обича еднообразието в личния живот.

Омъжва се много пъти. Стига до убеждението че бракът е отживелица и престава с всеки любим да търчи до гражданското. Жената Водолей се омъжва не за човека, а за образа, който е създала във въображението си. Освен това свободолюбивият й характер и нетривиалните възгледи за живота са малко приложими в семейното ежедневие.

С всичко останало съм съгласна  Peace

П.П. милото е Везни и се разбираме отлично... работим заедно и доста добре се сработваме когато трябва да свършим нещо

# 11
  • Мнения: 5 940
Познавам всякави жени, представители на зодията. Идеалисти, материалисти, въздухарки, странно побъркващо земни. Хармонични, природно дисбалансирани по характер.
Леко "кукувици". Не мисля, че Водолей може да има непоносимост към някоя зодия, или всички харесва, или тотално не му пука за другите.
И аз в кюпа Laughing И аз с мъж Овен Laughing

# 12
  • Мнения: 53
И аз съм една от ярките представителки на зодията.
Горе - долу съм съгласна с някои неща от горенаписаното.
Наистина съм голяма отпимистка, голяма мечтателка и имам много балансиран брак с представител на зодията Лъв.
Но като четох, какво пишат съфорумките в една тема, за мъжете Лъв, вече не съм много сигурна, че милото е от същата зодия.  Laughing

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Когато бях на 18-20 години ми попадна същия хороскоп/или много подобен на този/ и бях сигурна, че на 100% се отнася за мен. Сега, 15 години по-късно съвпаденията са далеч по-малко.
Ами нали това е целта на хороскопа - да стреля на сляпо и... каквото улучи Wink
Всички написани неща, за което и да е зодия биха могли да бъдат актуални за който и да е човек през някакъв период от живота му.

Много ми е странно това човешко влечение да търсим някой или нещо, което да ни каже какви сме.
Такива сме, каквито се направим, каквито искаме да бъдем или по-скоро каквито посмеем да бъдем.
Да не говорим за това, че разпределянето в различни зодии е още един начин да се делят хората, като в същото време им се слагат етикети и им се приписват някакви заложени качества. Никой ли не допуска, че човек може да бъде всякакъв, различен... според ситуациите, хората и условията?

Аз съм зодия Водолей според астролозите, но според себе си съм зодия Човек. И се гордея с това! Grinning

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Jade, и аз мисля така Peace

Общи условия

Активация на акаунт