Камен Донев

  • 2 660
  • 25
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 203
Много го обичам този човек. Надявам се да не повтарям тема или клип, пускан вече. Дори и да е така, пак можем да се развеселим  Laughing
http://www.capital.bg/k15/?movie=557625
За мен е мооого добър!

# 1
  • Мнения: 2 353
  Наистина е добър!

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
не го харесвам

# 3
  • Мнения: X
И на мен ми е от любимите. Съвсем наскоро изнася моноспектакъла си за народното творчество в нашия град за радост моя и на всичи останали, които го харесваме. Heart Eyes Да е жив и здрав и да продължава да твори. Иху!

# 4
  • Мнения: 1 217
 Joy Joy Joy Това ми е любимия клип.А на" Възгледите на един учител за народното творчество" мисля да заведа и баткото. Mr. Green
 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 5
  • Варна
  • Мнения: 294
За мен е невероятен талант. На 14.02 с компанията ни, ще се насладим за пореден път на творчеството му във Варна. 

# 6
  • Мнения: 2 211
Какво му е доброто?

# 7
  • Мнения: X
Ти наистина ли се интересуваш или просто не си съгласна с останалите?
Защото ако си любопитна, има начин да бъдеш задоволена, а ако е второто, нали се сещаш как някой ще си го премести от единия крачол в другия...

# 8
  • Мнения: 2 211
Ти наистина ли се интересуваш или просто не си съгласна с останалите?
Защото ако си любопитна, има начин да бъдеш задоволена, а ако е второто, нали се сещаш как някой ще си го премести от единия крачол в другия...
Да си го премести в другия крачол.

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818

и аз това питам? не намирам нищо осбено в него. актьор. и толкоз.

# 10
  • Мнения: X
Ами питайте се бе. Като се научите как да питате може пък да намерите отговор на въпросите си. Той не е само актьор, но и драматург. Така че не е точно актьор като актьор. На мен ми харесва гледната му точка за хумора, доста различна от тази на разни бездарни сценаристи, сексисти като онези от Комиците или пък Шоуто на Слави, които си мислят че откриват топлата вода като разказват позабравени вицове. А на вас като не ви харесва, не го гледайте.
На Роуан Аткинсън също не всеки може да му разбере хумора, нито пък на Джим Кери, но това не ги прави по-малко талантливи.

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 18:24 от Анонимен

# 11
  • Мнения: 516
ХУморът на Камен е многопластов. Но не всеки има възприятия, за да го разбере.

# 12
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
аз питам, не се питам Tired

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 19:42 от прасунчо

# 13
  • Мнения: 1 432
Много го харесвам. Уникален е  Heart Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 830
Невероятен!!!!
В Сатирата два часа ни уби, хуморът му е жесток.

Общи условия

Активация на акаунт