въпросче???

  • 519
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
мога ли да задам още един-два въпроса които много ме интересуват? Колко е нормално да са качените килца в 4 месец, и ако станем много шишкави през 9 месеца как да си върнем формичката на тялото така че да си носим старите дрешки?????????

# 1
  • Мнения: 7 186
За кг виж ТУК.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Не се притеснявай за килограмите. Хапвай колкото ти се яде, но отбягвай мазно и сладко или поне ги яж по рядко. Аз качих 20 кг., понеже ми беше много трудно да се въздържам от сладко. За 1г и 6м. свалих 18 кг. без диети. Просто Силви до скоро не спеше добре през ноща, будеше се по 5-6 пъти. Сега вече спи добре, но как тича само...

# 3
  • Мнения: 93
много ти благодаря сташно точна си и по всяко време ме информираш с полезни неща!!!

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз качих "само" 14 кг. и ги смъквах с адски мъки почти три години. След самото раждане половината си заминаха, но само за две седмици си ги наваксах - хормони, не знаеш какъв номер ще ти спретнат. Така че при следващо бременеене смятам да внимавам.  Имам една книга (френска), в която пише, че максимум трябва да качиш между 9 и 12 килограма за цялата бременност.  Съветите за хранене са същите като онези, като тези за диетично и здравословно хранене. Без тесто (освен черен хляб и пълнозърнести макарони и пр.), без газирано, без сладко, без пържено, без мазно, без колбаси и консервирани храни. Много плодове, зеленчуци и вода. Успех ти желая и да знаеш, че е сто пъти по-добре сега да внимаваш, отколкото след това да проклинаш съдбата и лакомията си - като мен.  Hug

# 5
  • Мнения: 3 360
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
оооооооооох,хич не е лесно Cryпък и бавно става...
След първото дете ми трябваха 10-11 месеца да си върна килограмите,но сега си мисля ,че ще е по-трудно.
Трябват ограничения-няма начин!!! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт