Къде в Пловдив цветна снимка?

  • 1 837
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 343
Моя близка приятелка преди 3 години прави лапароскопия заради ендометриялна киста. От около година пробват. Все още не иска, като че ли да повярва, че имат проблем, защото не ме послуша и не си записа час в специализирана клиника.
Днес ме попита къде да направи цветна снимка в Пловдив, а аз питам вас. Знам, че е най-добре да се ориентира към специалист и с него да направят план за действие, но не мога само да се натрапвам  със съвети. Когато реши, че не е толкова страшно да се обърне към спец. клиника ще го направи.
Знам, че в Селена правят, колко струва там и чака ли се? Д-р Даскалов само със упойка ли я прави?  Кажете друго място и специалист и ориентировъчна цена.

# 1
  • Мнения: 4 700
Мира, с риск да ме нахокат някои потребителки, но zа Пловдив смятам, че само Даскалов е подходяЩ иzбор.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз не бих се доверила на друг,освен на Даскалов.А в Селена между другото даже не правят снимката при тях,пращат момичетата в Транспортна болница.

# 3
  • Мнения: 2 343
И аз не бих се доверила на друг,освен на Даскалов.А в Селена между другото даже не правят снимката при тях,пращат момичетата в Транспортна болница.
Shocked В прехвалената Селена не плавят ЦС  ooooh! hahaha
 "АГ болница “ Селена “ разполага с най-модерния инвитро център за Южна България. Голямото предимство да се намира в болница, дава възможността в рамките на 15 дни да се диагностицира причината за стерилитет и да се направи инвитро."
Да ...

Благодаря ви момичета! Дано да не се чака много при Даскалов.

# 4
  • Мнения: 284
В Селена не правят цветна снимка. Правят само хидротубация или нещо подобно беше. Аз ходих там и нестига че дадох 120лв., но ми направиха само това изследване. То се прави под ехографски контрол. Пак ти вкарват вещество и след това с ехограф гледат дали пропускат тръбите, но не се вижда тяхната форма. Даскалов е правилния избор за цветна снимка в Пловдив.
МираSimple Smile не се чака много при Даскалов.

# 5
  • Мнения: 2 423
Снимката струва около 300лв. говоря за Транспортна болница, за Даскалов съм съгласна че е добър доктор но в Транспортна болница е най добрия апарат за снимките.

Общи условия

Активация на акаунт