Втора градска и лекар за секцио

  • 1 949
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Искам да попитам има ли мами раждали във Втора градска със секцио и при кой лекар. Също - колко струваше? Пишете ми лични впечатления, смятам, че ще ми бъдат много полезни! Благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 955
И двете раждания ми бяха там. Доволна съм като цяло, само втория път попаднах на една докторка, която никак не ти я препоръчвам - Въгленова. Направи ми шевовете без упойка, предполагам за да отиде по-бързичко да си полегне. Акушерките вършат цялата работа. Горещо ти препоръчвам Казълова и Попова.

# 2
  • Мнения: 132
Благодаря ти!
А по въпроса за заплащането? Предварително ли си уговаряш някаква сума с тях или ли си има определена тарифа?

# 3
  • Мнения: 105
hi, az rodih vav vtora gradska sekcio pri d-r Cvetkov, dovolna sam, be6e mnogo mil i lubezen prez cjloto vreme, tam po4ti vsi4ki sa dobri, znam 4e njkoi minavat bez da pla6tat, no ne znam kak stava tozi nomer, a i mi se struva prekaleno riskovo, cenata vinagi varira spored klienta, spoed men trjbva da si haresa6 lekar i da si govori6 s nego no v porjdak 700BG

# 4
  • Мнения: 1 547
Аз също родих във Втора градска и съм доволна от лекаря и от условията.
Направиха ми секцио, защото бебето беше голямо и не искаше да излиза. Д-р Цветков ме оперира. Бях ходила няколко пъти на прегледи при него, т.е. той ми проследи бременността 6-7-8-9 месец успоредно с ЖК. Цената са ти я казали. Варира от 600 до 1000. Но моето мнение за секциото по желание, а не по медицински показания е глезотия. АКо се наложи секцио, добре, обаче да отидеш и да кажеш искам секцио, щото така е несериозна работа. Сега 100 пъти съжалявам, че не можах да родя нормално. Да, боли, трудно е, обаче се възстановяваш много по-бързо.
На теб леко раждане и да знаеш, че нещата не стават да отидеш в болницата, да кажеш искам да ме режете и ето ви пари. Всичко предварително уговорено. Плащането след раждането  Wink

# 5
  • Мнения: 195
д-р Домусчиев

# 6
аз родих във втора градска със секцио по спешност при Доктор КАЛЕВ-перфектен професионалист и невероятен човек. Целият екип и персонал бяха страхотни и препоръчвам на всяка бъдеща мама да роди там.

# 7
  • Мнения: 431
Присъединявам се към мнението на ирка78  newsm10

# 8
  • София
  • Мнения: 6 477
Не съм много съгласна, че секциото по желание е глезотия. Всеки знае себе си и решава какво ще е най-добро за него и детето му.
За лекари - д-р Димов, също съм чувала и за д-р Калев. Цената е около 1000 лева в зависимост от упойката - пълната е по-евтина от спиналната. Успех!

# 9
Поинтересувай се за д-р Владова. Много отговорна и свястна жена. Последно си спомням, че завеждаше Родилното отделение на Втора градска, но сега не зная.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 477
В момента шеф на родилното във втора градска е д-р Калев. Предишният им шеф почина миналата година, беше също мъж, но не помня името.

Общи условия

Активация на акаунт