Кондиломи или какво...?

  • 2 636
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,
От 4-5 месеца,отдолу, ми се появи нещо като брадавица.Съмняваше ме да не е кондилом и отидох при д-р Мазнейкова.Тя твърдо отсече,че не е.Най-вероятно било екзема.Да,обаче това чудо не се скрива,не забелязвам и да расте,а повърхността му е твърда и грапава,точно като на брадавица.Някой случайно да е имал подобно образувание? newsm78 Дали да отида при друг лекар,ако той пък ми каже,че Е конилом,тотално ще се отчаям!
Моля,ако някой намери и снимка в Интернет как изглежда кондилома в самото начало,нека да пусне линк.Аз търсих и открих само супер развити кондиломи!

# 1
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Консултирай се с кожен лекар  Peace Сама казваш, че не минава  Confused Според мен е възможно да е кондилом или молуска, ама това е само предположение. Все пак не съм лекар и не съм те прегледала  Wink

# 2
  • Мнения: 71
Do big girl.Щом това образувание не преминава,а серазраства като зеле,това е точно кондилом.Това е заразяване с човешки папиломен вирус,но от благоприятния 6 или 11 .Ако тои стане на пвърхността като зелка тябва да се естирпира,защото ще направи по голяма беля.ако си до 26 год. направи ваксина. ако не, сиправи редовни прегледи на гинеколог.мога да дам подробна информация за всичко свързано с гинекологични проблеми ако искате.но това не е пренебегребване и се наблюдаваите редовно.ако сте над 35 вече пиши бегал и само редовните прегледи ще са ви от полза .ако някои иска инфорформация да ми пише

# 3
  • Мнения: 2 011
от начало кондиломата е малка брадавичка, която после расте и започва да прилича на тези, които си  видяла в нета! Лечението  е с Кондилин в дом. условия или ти ги горят в лекарския кабинет! Около  брадавичката често излизат и нови  такива!

# 4
  • Мнения: 2 110
Д-р Мазнейкова е много добър лекар , ако е имала съмнения щеше да те изпрати на кожен лекар или друг.

# 5
  • Мнения: 1 677
Направи още една консултация с гинеколог и една с кожен лекар. Ние тук само можем да гадаем.

# 6
  • Мнения: 55
Здравейте момичета,
От 4-5 месеца,отдолу, ми се появи нещо като брадавица.Съмняваше ме да не е кондилом и отидох при д-р Мазнейкова.Тя твърдо отсече,че не е.Най-вероятно било екзема.Да,обаче това чудо не се скрива,не забелязвам и да расте,а повърхността му е твърда и грапава,точно като на брадавица.Някой случайно да е имал подобно образувание? newsm78 Дали да отида при друг лекар,ако той пък ми каже,че Е конилом,тотално ще се отчаям!
Моля,ако някой намери и снимка в Интернет как изглежда кондилома в самото начало,нека да пусне линк.Аз търсих и открих само супер развити кондиломи!
А бе вие нормални ли сте- диагноза по снимка??? Потърси дерматолог-венеролог. А и съм чела че имало някакви тестове за това със 100% точност.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 37
Отивай на лекар,докато умуваме тука вероятния кондилом си стои и се развива,така че най-добре да те прегледа гинеколог.

Общи условия

Активация на акаунт