рицинус комунис 5 ?

  • 1 656
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 531
Как се взима?

# 1
  • Мнения: 2 531
Никой ли не го е ползвал за увеличаване на кърмата?

# 2
  • Мнения: 4 244
Вени, теб те изпуснах от очи, та сега да ти честитя малката принцеса!  Hug newsm51
Мисля че в момента мамите вземали Рицинус не са в нета и затова не могат да ти отговорят
Не можеш ли да потраеш до утре сутринта  newsm78
Толкова ли е спешно?
Аз не съм го вземала и не мога да ти помогна....

# 3
  • Мнения: 3 550
Пробвай с бирена мая да си увеличиш кърмата, докато някой ти отговори. Тя също има доста бърз ефект.

# 4
  • Мнения: 5 228
Взима се сутрин и вечер по 4-5 гранули и внимаваш да е СН 5, защото някое от другите разреждания има обратен ефект.

# 5
  • Мнения: 4 065
30 мин. преди и след взимане да не се яде нищо. По време на лечението да не се употребява мента (вкл. и паста за зъби с ментол), както и кофеин (и шоколад). Това го пиша по спомен от прочетено от мами тук, аз си го купих, но не го взимах. Точно преди да се обърна към това лекарство при мен проработи лактогонния чай, но не този на Хип, а готов билков микс от билкова аптека. Потърси го - има ефект.
А иначе за Рицинус Комунис (ricinus communis) пусни една търсачка - на мен ми излязоха доста неща. И наистина внимавай да е 5СН, че ако е 9СН или 13 СН има обратен ефект!
Успех от мен!

# 6
  • Мнения: 2 531
Не е толкова спешно, ще чакам конкретни отговори! А относно чая- в началото действаше, но сега май "привикнах" .Още утре отивам да взема от обикновенния. Педиатъра ми изписа по 1т. церукал- засилвало кърмата.Ще взема и бирена мая, само да не стане потоп smile3521

# 7
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Аз съм пила Рицинус Комунис 5 разреждане. Пие се 3 пъти по 5 таблетки под езика. При мен не помогна особено.

# 8
  • Мнения: 590
Взима се  по 5 гранули под езика два пъти дневно. Ако положението  е влошено много драстично опитай  3 пъти през два часа.
Гранулите не се пипат с ръце - изсипваш ги посредством капачето на шишенцето. Шишенцето се държи на тъмно, далеч от всякаква техника и дистанционни, силни миризми и лекарства. Устата трябва да е чиста, 30 мин преди приема и след  него не се пие и яде. Докато трае лечението не се употребяват: кофеин (кафе, кола, шоколад, какао), мента(бонбони, дъвки, чай,   ментова паста за зъби - най добре си вземи хомеопатична или детска), алкохол, лайка. Можеш да го взимаш до отпадане на проблема с лактацията.
! По-високите разреждания обаче действат обратното. Ricinus communis 9 CH и особено 15 СН и 30 СН  потискат лактацията. 

Общи условия

Активация на акаунт