Голдуел-боя за коса

  • 26 034
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Моля ако някой знае нещо за тази боя да споделя

# 1
  • Мнения: 477
Какво по-точно те интересува , една приятелка се прави доста време с нея

# 2
  • Мнения: 1 218
Моля ако някой знае нещо за тази боя да споделя
Доста.
Английско-японска фирма, която в много скоро време ще пусне абсолютно безвредна боя за коса, базирана на аналогични на човешките натурални оцветители на косъма.

# 3
Боятя е немска и фирмата е една от водещите  в професионалните продукти за коса.
Боята е ниско амонячна и е страхотна.Русото им е невероятно.
Моята фризьорка  работи с тези продукти от 2 години.
www.nirvanabeauty.eu

# 4
  • Мнения: 1 218
Боятя е немска и фирмата е една от водещите  в професионалните продукти за коса.
Боята е ниско амонячна и е страхотна.Русото им е невероятно.
Моята фризьорка  работи с тези продукти от 2 години.
www.nirvanabeauty.eu
Fakten about the company
Founded:
1948

Founder:
Hans Erich Dotter (27)

Coporate form:
Gesellschaft mit beschränkter Haftung / GmbH

Share ownership:
KAO Corporation in Tokio, Japan is 100 % owner of the GOLDWELL GmbH


Company mission statement:
To develop top quality hair care products and to sell these products exclusively to hairdressing professionals world-wide.

Employed people:
The GOLDWELL GmbH have 1500 employed people world-wide.

Turnover:
315 Millionen Euro

Addresses:

KPSS
Kao Professional Salon Services GmbH
Pfungstädter Str. 92 - 100
D-64297 Darmstadt

KPSS Deutschland GmbH
Im Leuschnerpark 2
D-64347 Griesheim


# 5
Безвредната боя зя коса, за която говориш е на фирма HERB UK  и се казва ORGANIC COLOR.
Няма амоняк,безвредна е .
Малко е скъпичка,но мисля,че си заслужава.
В салона ,в който ходя ми изчетоха цяла лекция за тази боя.
Фризьорите са много добре запознати с продуктите и обясняват всичко.
Аз лично се боядисвам с Голдвел и съм много доволна.

# 6
  • Мнения: 1 218
Безвредната боя зя коса, за която говориш е на фирма HERB UK  и се казва ORGANIC COLOR.
Няма амоняк,безвредна е .
Малко е скъпичка,но мисля,че си заслужава.
В салона ,в който ходя ми изчетоха цяла лекция за тази боя.
Фризьорите са много добре запознати с продуктите и обясняват всичко.
Аз лично се боядисвам с Голдвел и съм много доволна.
Ками_мила, незнаеш за какво говоря, но поне прочети ВСИЧКИ думи, които съм написал! Става дума занещо, което не само фризорите си нямат хал-хабер!

# 7
  • Мнения: 2 401
Боятя е немска и фирмата е една от водещите  в професионалните продукти за коса.
Боята е ниско амонячна и е страхотна.Русото им е невероятно.
Моята фризьорка  работи с тези продукти от 2 години.
www.nirvanabeauty.eu

Eгати и шибания сайт, нямам нерви да го заредя.
Простосмъртни могат ли да си пазаруват от тази боя, или е само за фризьорски картели?

# 8
# 9
  • Мнения: 0
Здравейте на всички, които искат да бъдат красиви ! Simple Smile
GOLDWELL е на пазар от около 3 години благодарение на фирма ШЕРИ-2003 ЕООД гр. Пловдив
Фирмата има изградена дистрибуторска мрежа и е с официални права за България.
GOLDWELL е изцяло немска фирма и се произвежда в Германия, но е финансирана от Японци. Всички останали Професионални Фирми използват техните лаборатории в Германия за тестове на продуктите им и за легализирането им! GOLDWELL е единствената фирма в света чиято цел на първо място е да щади косъма, след това се забелязва и невероятния блясък на косъма след употреба на боята!Може да се намери само по фризьорските салони и само за професионална употреба!
Ако някой има желание да работи с GOLDWELL България и за повече информация може да ни търси на тел. 0887/36-86-22 ШЕРИ-2003 ЕООД е ОФИЦИАЛНИЯ ПРЕДСТАВИТЕЛ за България.Фирмата е с много гъвкава политика и може да си позволява индивидуални начини на работа с фризьорите за да им е лесно и удобно на тях!


# 10
  • Мнения: 84
Записвам се да следя темата!!! Hug


# 11
  • Мнения: 20
запис и от мен тук Heart EyesИмам един въпрос относно двете бои ,става въпрос за русите цветове дали стават достатъчно светли .Питам, тъй като моя естествен цвят на косата е доста тъмен и мъката е голяма  за да постигна светъл и не жълтеещ цвят на косата ....

# 12
  • Мнения: 0
GOLDWELL има може би най-доброто русо както и червено в света....просто няма такава покриваемост, трайност и в същото време да пази косата!
@petenceto82 единият начин да се извеслиш е да използваш нашият Блондор, като не трябва да те плаши мисълта че ще си навредиш на косата и т.н. А другият начин е да се използва директната боя за изсветляване на GOLDWELL - Topchic Neutralights, резултата на основи 2N,3N,4N,5N е просто поразителен...но не е толкова силно изсветляването както при Блондора.
И все пак ако я чувстваш изтощена след изсветляване с Блондор...можеш да си закупиш на GOLDWELL - Kerasilk серията, която е специално за сухи и изтощени коси !

# 13
Здравейте отново Simple Smile
Поради завишения интерес от козметиката, изградихме един семпъл форум в който може да обсъждате всичко относно GOLDWELL както и да ви се дават компетентни отогови от НАС ОФИЦИАЛНИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ!
Форума е все още в експериментален период, затова предвително ни извините ако забелещите грешки!:) Ще се постараем да всичко да бъде изгладено в най-кратки срокове!  Sunglasses
www.goldwell.forumi-bg.com

# 14
Здрасти на всички сладури! В началото на годината се прибрах от Америка, и трябва да ви кажа, че GOLDWELL е No.1 в Щатите. За мен това са най-добрите професионални продукти. Преди няколко месеца бях на Пловдивският панаир и с изненада открих едно нещастно щандче, с едни измислени хорица, които бяха подредили няколко продукта на GOLDWELL. Май, че същото беше името като на тези, които сега виждам, че са писали във форума, че са официален представител. ХОРА, ЗА БОГА ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ ТОВА КАКВА МАРКА Е!!!!!!!!! Познавам продуктите перфектно и направо ме убиха с некомпетентността си и мизерно изглеждащия им щанд. Бих искала да работя с боите, но не и с такива хора. ЖАЛКО е наистина, че по такъв начин се представят едни страхотни продукти. Както винаги типично по български???Sad

Общи условия

Активация на акаунт