Омръзна ми от далавери!!!

  • 2 980
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Днес случайно срещнах на улицата педиатърката на Калоян, която се връщаше от отчет в здравната каса. Та тя ме сюрпризира с веселата новинка, че Калоян вече не е неин пациент. Отписан от нейния спиък и записан като пациент на друг лекар. Естествено аз и мъжът ми нямаме нищо общо с това. Разровихме нещата и от здравната каса казаха, че за съжаление такива спекулации се случват понякога и в повечето случаи ги изкарват като грешка, ако мине номерът мине. Ако ми го спретнат на мен например този номер може и да не разбера защото не ходя при личната си лекарка, имам си служебен абонамент. Ето така тези . #Cussing out... крадат пациенти от други лекари за повече кинти и в здравната каса го знаят и какво правят по въпроса - Нищо!!!
Мъж ми е бесен и иска да ходи при този лекар защото ние го издирихме кой е и да го #2gunfire #2gunfire #2gunfire и да го пита как така Калоян е негов пациент и да иска да му покаже бланката с която е записан при него. Убедих го да не си губи времето с това, но за нас остава разправията докато това се оправи #Cussing out

# 1
  • Мнения: 4 629
Много кофти. Дано да се опавите с бъркотията. А тези от здравната каса са за  #2gunfire

# 2
  • Мнения: 3 394
Аз пък бих пратила мъжо Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 367
Супер тъпо е, защото презаписването е направено така. Ако искаш да смениш лекаря, записваш се при новия и стария може и да не му кажеш. И те явно по този начин злоупотребяват, защото всеки месец им дават пари и за брой пациенти доколкото знам. Най-лошото в цялата работа е, че Здравната каса знае, но не и пука, защото парите , които раздава пак са толкова. За тях все тая .....
 #2gunfireЧудна реформа - нямам думи

# 4
  • Мнения: 2 755
Безобразие. Не трябва да оставяте нещата така. Намерете въпросният доктор ( пардон , мошеник), направете му един здрав скандал, какъвто той определено заслужава и подайте оплакване в НЗОК. Дано онези тъпи чиновници си размърдат з.....ите и накажат наглеца. Ако си замълчите, този ще продължава да краде пациенти....  #Cussing out #2gunfire

# 5
  • Мнения: 2 489
Глупости! Я отивай да се разправяш. Ти не си се подписала на нищо, нали?

Ако съм на твое място, ще ги спукам тези нахалници.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 743
Ужасно е!Става дума за деца и за личен избор ,но на тях не им пука!!! smile3512Аз пък записах Влад при "държавен" педиатър,но ди ходим при частен (не плащаме,защото мъжа ми работи в частна клиника).Отидох само първия месец при "държавния" -нямаше ваксина.Трябваше да ми се обади като получи- познайте какво -Влад е вече почти на 4 месеца и НЕ СЕ ОБАДИ! smile3515

# 7
  • Мнения: 372
Нямаше и да ти кажат скоро, та нали до края на юли е срокът за смяна на личен лекар. Сега май не можеш и да го смениш, а само да се занимаваш с разнищването на случая.

# 8
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Това е поредия абсурд в нашата държава. Аз не бих го оставила така, още повече че се отнася за дете.
Личен лекар може да се сменя по желание на пациента юни и декември.

# 9
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Безобразие. Не трябва да оставяте нещата така. Намерете въпросният доктор ( пардон , мошеник), направете му един здрав скандал, какъвто той определено заслужава и подайте оплакване в НЗОК. Дано онези тъпи чиновници си размърдат з.....ите и накажат наглеца. Ако си замълчите, този ще продължава да краде пациенти....  #Cussing out #2gunfire

  202uu  202uu Тези от НЗОК наистина са за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 10
  • Мнения: 5 613
Аз бих го съдила тоя мошеник. Това, което е направил се нарича ФАЛШИФИКАЦИЯ. Той е злоупотребил с личните ви данни и е фалшифицирал подписите ви. А доколкото знам това е подсъдно.
Бих го направила не толкова, защото имам излишни пари и време, а защото съм инат и побеснявам от такива несправедливости.
Омръзна ми от хора, които мислят, че може да им се размине, каквото и да направят.  #Cussing out #Cussing out

# 11
  • София
  • Мнения: 6 360
млада госпожо,

след като с право ви е омръзнало от далавери - направете нещо, за да ги спрете!
имаме ясен случай на документна измама - направете официално писмено оплакване в НЗОК най-малкото де!
иначе е много лесно само да си изливаме мъката в интернет....

# 12
  • Мнения: 3 861
млада госпожо,

след като с право ви е омръзнало от далавери - направете нещо, за да ги спрете!
имаме ясен случай на документна измама - направете официално писмено оплакване в НЗОК най-малкото де!
иначе е много лесно само да си изливаме мъката в интернет....
Още днес подадохме жалба в НЗОК!!!
Утре съпругът ми ще звъни и по телефона да ги тормози, свързал се е и със самият лекар. Същия този наглец едва ли не се е опитал да го убеди, че виждаш ли ние да не би да сме се объркали и че НЯКОЙ може все пак да го е записал...Както казва мъжът ми..."Напил съм се в някоя Симеоновска кръчма и в пристъп на лудост съм решил за разнообразие да си запиша детето при този лекар Crazy"
Нещата няма да останат така и ще искаме санкции за този лекар, който си е позволил това своеволие и ако трябва ще се възползвам и от служебното си положение за да раздухам случая.

# 13
  • Мнения: 5 613
Успех!  newsm10

# 14
  • София
  • Мнения: 6 360
Нещата няма да останат така и ще искаме санкции за този лекар, който си е позволил това своеволие и ако трябва ще се възползвам и от служебното си положение за да раздухам случая.


само така, Лили! успех! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт