Мъжете са толкова......

  • 1 123
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 313
Мъжете са толкова отвратителни!!!Не знаех точно къде да пусна темата и реших ,че тук май и е мястото.Просто не мога да разбера едно нещо-защо когато се държим добре с тях и правим компромиси в името на любов, деца,спокойствие....ни се качват на главите, а като ни писне и стават най-милите на света.Това е ужасно просто.Или аз не познавам и един нормален мъж или всички са такива

# 1
  • Мнения: 1 425
Всъщност ако се огледаш във форума ще се убедиш, че е пълно по света със свестни мъже.
Твойте познати не знам какви са, ако са все "ужасни" бих те посъветвал да внимаваш как ги избираш.

# 2
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Мила,има и свестни.Не се от4айвай ,4е вси4ки са мрьсни гадини ,заЩото не е така.Намират се оЩе верни ,мили и себеотдаваЩи се мьже.Ще видиш ,как скоро един такьв ,Ще те намери и теб Hug Peace  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 77
Не, не смятам че е така. Виж, например, моя мъж е от същия сой. ОК, мога да търпя когато някой ми се е качил на главата, ама да играе и ръченица отгоре - аааа не! Не на мен!  Naughty
Но за това пък, имам един много добър приятел, който е преживял десетки пъти по-гадна история от моята и въпреки всичко продължава да стиска зъби и да се надява, продължава да бъде съпругът който искат от него и пак, и пак, и пак...
Ееееххх... това момче да ми беше в къщи - на ръце щях да го нося!  Rolling Eyes

Така че - не си прави изводи от един или двама или трима, които си срещнала! Ще намериш човека за теб, стига да не си затваряш очите. Успех!  Praynig

# 4
  • Мнения: 1 366
То щото жемите не сме толкова.................... ами повече, ама айде.......... Rolling Eyes Не прави никога и по никакъв повод обобщения, защото така или иначе ще сбъркаш.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
jazzabel , това е нормална човешка реакция - когато нещата са наред да ги приемаш за даденост ,  да се отпуснеш и да не стараеш много. Нормално е и когато стане проблем човек да се мобилизира да се поправи. И така до следващия път.
Има и хора, които винаги внимават и не допускат нещата да се скапят, та после да ги поправят.
И мъжете са хора, грешат, но недей да генерализираш, така обричаш всяка своя връзка.

Общи условия

Активация на акаунт