Искам да помогна, към кого да се обърна?

  • 1 170
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 911
Здравейте, момичета!

Не успях да се ориентирам достатъчно в тоzи подфорум, zа да раzбера към кого точно да се обърна и zатова реших да пусна тема. Става въпрос zа селдното: Живея в Германия и наскоро при едно събиране с приятели стана въпрос zа домовете в България. Приятелите ни много се натъжиха и каzаха, че много искат да помогнат с нещо. Мъжът е дякон в Новоапостолската църква и каzа, че би искал да органиzира нещо, в което членовете на църквата да могат да помогнат, да съберат дрехи, играчки, памперси, каквото е необходимо всъщност, а децата да пратят на българските деца рисунки, картички и т.н. и ме помоли да установя някакъв контакт, ако може с конкретен материал zа някой/някои дом/ове. Аz бих могла да се опитам да органиzирам транспорта, имам поzнати във фирми zа логистика и бих се наела да помоля zа помощ.
Въпросът е, че иzобщо не zнам откъде да zапочна, къде и как да търся контакт и се надявам, че в името на децата ще ми помогнете и ще ме насочите.
Благодаря ви много предварително, дано да успеем да намерим начин.

# 1
  • Мнения: 4 195
Здравей
писала си в точния подфорум, тук например, Движение на българските майки, което има звена в цяла България, помага на децата в домовете
можеш да прочетеш темата Спешни нужди http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=364469.0, вкоято сме публикували актуалните нужди на домовете, на които помагаме
работим с тези домове постоянно иможете да изпратите даренията си направо в дома, в който решите
В домовете винаги има нужда от пмаперси, от храна, витамини, лекарства, постелячно бельо, козметика за децата, препарати за хигиена, както и от по - сериозни ремонти, мебели, съоръжения.
Ще се радвам да отговоряна всичките ти въпроси.
Принципно, има няколкко студентски организации в германия ( на българи) които всяка година много ни помагат, млади хора, които не забравят България и децат ана България.
Успех и това коетоискаш да направиш е много хубаво Hug

# 2
  • Мнения: 124
Здравейте!Линка,който ви давам разказва на кратко,за нас и нашата дейност.При интерес мога да дам адреси на Дома или сметка.
http://www.ekip7.bg/index.php?option=com_content&task=view&a … 252&Itemid=41

# 3
  • Мнения: 11 309
Писах ти в немската тема, че ще драсна в заралийската тема. Имат интерес и ще се включат.

# 4
  • Мнения: 911
Страшно много ви благодаря, момичета, на теzи тук и на теzи, които ми писаха на лични. ще раzгледам линковете и ще отговоря на всички  bouquet

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Сердика, аз съм от заралийската тема Simple Smile
Вечерницата ни информира за хубава идея.
При нас има няколко дома, като възрастите на децата са от 0 до 18. Имат всякакви нужди, така, че ми се струва излишно да изброявам.
Ще се радвам да помогна с организацията, ако се получи нещо.

Общи условия

Активация на акаунт