btv и повторенията на предавания

  • 2 142
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 111
Здравейте,

Прави ми впечатление, че напоследък btv пускат повторения вместо нови издания на някои свои предавания в редовно време- например преди седмица-две гледах стари епизоди на "Часът на мама" по времето, през което трябваше да дават нови такива, в момента виждам, че повтарят летен брой на "Море от любов", а ако не се лъжа излъчват и стари предавания от "Търси се" в съботния предиобед. Някой има ли идея защо е това?

# 1
  • Мнения: 113
Аз също няколко пъти забелязвам, че се излъчват отдавна заснети предавания от "Часът на мама". newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 12 094
Заради кризата почти всички предавания са с орязани пари. Новата директива е част от постоянните рубрики да се повтарят периодично. Примерно се излъчват 3 оригинални продукции, а 4-ата е повторение. Така е с “Часът на мама”, “Сблъсък”, “Море от любов”. (24 часа)

# 3
  • Мнения: 2 110
Не знам дали е заради кризата или по-скоро нямат свежи идеи /или пари за такива/.

# 4
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен!
Напоследък цялата програма на БТВ е доста зле. Никак не е интересна!!!
Единственото интересно поне за момента май е Форд Бояр, добре че ще започне Music Idal та ще се по-освежи програмата!
Май- наистина са им се изчерпали идейте за добри предавания, пък и филмите дето ги дават ....
Но това си е мое мнение !!!

Общи условия

Активация на акаунт