Кървене след LEEP

  • 2 194
  • 1
  •   1
Отговори
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
Привет момичета!
Включвам се с въпрос за нещо което ме безпокои.

След цитонамазка -> колпоскопия -> биопсия, последва LEEP на 19 януари. В продължение на 9 дни след процедурата имах белезникаво-жълто течение. На 10-тия ден започна кървене с малки съсиреци, което продължава вече 11-ти ден. Първата седмица беше обилно колкото нормален цикъл, но сега стана малко по-обилно. Някой има ли мнение - дали трябва да се безпокоя или е съвсем нормално? След колко дни кървене трябва да започвам да се притеснявам?

Единственото нередно нещо което съм направила след процедурата е вдигане на тежест около 10 кг на 6-тия ден след процедурата. Беше ми казано да не вдигам тежко една седмица, но... имаше едни приятелски дечица - не можах да се сдържа. Моето дете е 8.3 кг. Не го бях вдигала 5 дни, но после започнах да го правя.

Аз съм в Канада, а тук много много не обясняват. Казаха ми, ако започна да пълня превръзка на всеки 10-15 минути и имам съсиреци по-големи от монета от 1 лев да отида до бъза помощ. Тук няма частни гинеколози, та няма как да се посъветвам със специалист по мое желание. Ако кажете все пак, че е притеснително ще взема да им досаждам в понеделник докато ми обърнат внимание.
Благодаря предварително за вашите мнения!

# 1
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
Само да допълня, че това не може да е цикъл, щото предишният ми цикъл беше на 15 януари, следващия го чакам около 15-ти февруари.

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 20:19 от Мама Мечка

Общи условия

Активация на акаунт