Болки в апендикса?

  • 1 912
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
На някоя от вас случвало ли се е да я боли от дясната страна корема, явно апендикса, който се измества нагоре по време на бременност?...случва ми се като ходя повече пеша  Shocked

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм имала такива оплаквания-консултирай се с лекар

# 2
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Доста органи се разместват и наместват по време на бременността.
Така че, нормално е да има дискомфорт.

# 3
  • Мнения: 603
Лекаря, който ми следи бременността ме преглежда и каза че можело да боли от разтягане, опъване, докато се покачва апендикса нагоре, успокои ме нали, обаче аз продължавам да се панирам всеки път като усетя нещо  Cry

# 4
  • Мнения: 718
Да, мене ме е боляло на много места през бременността, особено в областта на корема, все се шашках и все ми минаваше. За твое успокоение се консултирай с лекаря си, но не избързвай да се притесняваш и да мислиш, че точно апендикса те боли, не е само той отдясно.

# 5
  • Мнения: 603
Ммм е доки си каза че е апендикса, че можело да имам някакъв тип срастване на него с червата и заради това да ме боли понякога...за мен не е проблем болката, сядам почивам си и минава, обаче се притеснявам да не вземе да се възпали нещо и да се стига до интервенции  Shocked по принцип съм голяма паника  Blush

# 6
  • Мнения: 1 629
Ооо много да, даже по едно време си мислех, че имам проблеми с него и само се молех да не стане някой гаф докато родя ooooh!

# 7
  • Мнения: 718
sarnichkata ами щом лекаря те е успокоил и ти е обяснил от какво може да бъде, не се притеснявай излишно  Hug, а срастванията са честа причина за болки. Аз доста години преди да родя претърпях коремна операция и вероятно от срастванията от нея имах толкова много болки в корема, и аз се шашках. Щом ти минава като си почиваш, почивай повече и не мисли, че ще стане нещо лошо  Hug .

# 8
  • Мнения: 603
Мерси за успокоението Lauren Simple Smile имам нужда да чуя нещо подобно. То не трябва човек да се обездвижва, но явно ще се движа като костенурка, иначе съм свикнала да бързам много  Crazy Дано всичко да е наред наистина, не може без проблеми явно Simple Smile

# 9
  • Мнения: 6 712
Да, болял ме е апендисита, тогава предния ден изядох 200 гр. семки сигурно, много ги обичам Laughing Реших, че със сигурност е апендисита, но нямам идея той ли е бил, просто ми мина след 2-3 дена. Спрях семките разбира се Simple Smile

# 10
  • Мнения: 603
Лелее, не искам да си представям какво би станало ако изям и една семка  Crazy хубаво, че те е боляло само няколко дни Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 629
"Ми предполагах само, не бях сигурна да ти кажа Thinking но болката беше една пареща и направо се свивах като ме заболеше. Получаваше ми се при ходене много, ако се натоваря много. Между другото след разждането ми отмина Peace"

тука го поствам, защото нямаш място в кутията за лични  Wink

# 12
  • Мнения: 603
Е да и при мен е подобно, като ходя и така се получава, значи сме един случай Simple Smile дано да изкретам до края на бременността  Praynig

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
дано да изкретам до края на бременността  Praynig
Ще,ще.Само без излишна паника и всичко ще е ок.Успех и по-спокойно.  Peace

# 14
  • Мнения: 1 354
мен ме е боляло от дясната страна мислих,че е апендикса,но се оказа бъбрека просто като нараства бебето и ме притиска там,но премина и това Simple Smileконсултирай се пак с лекаря си ако много продължава да те боли.
 Не се панирай и лека бременност Hug

Общи условия

Активация на акаунт