Носите ли каубойски ботуши - от къде ги купувате?

  • 10 205
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Много харесвам каубойски ботуши и комбинациите, които може да се прави с тях и облеклото - от стандартни до шантави  Laughing Искам да си купя, но не подобни, а истински, а не мога да открия от къде. Интересува ме както магазин в София,така и някой он-лайн. Благодаря.   bouquet

# 1
  • Мнения: 646
.....и аз ги харесвам,но скоро не съм виждала,дано някой да се включи.. Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 529
Много видове ботуши, както и облекло в каубойски стил: www.sheplers.com Имат доставка до България.

# 4
  • Мнения: 38
Благодаря ви, момичета   bouquet Ще гледам и дано да си харесам нещичко   Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 717
Много видове ботуши, както и облекло в каубойски стил: www.sheplers.com Имат доставка до България.

Отказаха ми поръчката! Shocked Cry Има ли някой опит с този сайт и дали се е случвало на някого? Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 529
Отказаха ми поръчката! Shocked Cry Има ли някой опит с този сайт и дали се е случвало на някого? Rolling Eyes
Поръчвала съм преди и никога ми се е случавало да ми откажат. Те изпращат с DHL и обикновенно много бързо идват пратките, бях много доволна. Да не би да си поръчала някаква забранена за износ марка?

# 7
  • Мнения: 529
Поръчвала съм преди и никога ми се е случавало да ми откажат.

Грешка. Веднъж са ми отказали с думите: "Unfortunately, since we were unable to obtain authorization from your credit company for these charges, your order has been cancelled. Please contact your credit company to obtain detailed information regarding your account."
Аз тогава пуснах още една поръчка наново и веднага изпратих писмо до customer service с номера на поръчката, в което им казах, че картата ми е наред и да не ме занимават с глупости само защото съм от България. При следващите си поръчки вече писах номера на предишната ми поръчка в коментара.

# 8
koito se interesuva moga da dostavja super sus pitonova koja gravirani .ka4estvoto e super marka sendra.cenite varirat oot 200 do 300 eu.

Общи условия

Активация на акаунт