СЕСТРАТА НА МЪЖА ВИ!!!

  • 32 859
  • 251
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Здравейте дами!
Както предполагате съпругът ми има сестра. Първоначално бяхме близки, но ВЕЧЕ НЕ СМЕ! Причината е, че доста започна да се намесва в семейния ни живот - "искам батко да купи това, искам онова, защото на теб го е купил", "ще дойда във вас, защото няма какво да правя", "вие излизате, а на мен не се обаждате" и т.н.". Да не изпадам в подробности, че само се ядосвам.
Проблемите и дразгите са много. Аз съм малко труден характер и при това краен. Резултатът е, че не я допускам вече по никакъв начин в семейството ми.
Притеснявам се само съпругът ми да не страда, въпреки че сме обсъждали проблема много пъти и той винаги ме е защитавал.
Имате ли подобен проблем?
Моля споделете - всяко мнение ще ми бъде полезно!

# 1
  • Мнения: 589
Мдааа...след свекървите проблем номер 2 се явяват зълвите...

# 2
  • Мнения: 25 610
Мъжът ми няма сестра, но е излишно да те убеждавам, че не е курва - и без това няма да ми повярваш.  Laughing

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 16 035
Мдааа...след свекървите проблем номер 2 се явяват зълвите...
Не съм имала проблеми със свекървата - свястна женица беше.
Но сестрите - 5 парчета си ги имам. Мързеливи, завистливи, искащи всичко. Основно изречение - брато, дай - нали жена ти има много пари. Ако започна да пиша - 256 серии бразилска сапунка - ряпа да яде. Изкажете се вие,  аз после ще пиша.

# 5
  • Мнения: 340
Горката ти зълва.  Попаднала е на много люта снаха.  То от едно изречение си личи, че ти си чепатата, а не тя.

А мъжът ти, че страда от твоя характер е очевадно.  Не виждам за какво питаш и какво очакваш да ти кажат хората-- "аа, споко, на мъжа ти хич не му пука, че си го изолирала от сестра му..."

# 6
  • София
  • Мнения: 16 035
Понякога е по-добре мъжа да бъде изолиран от сестрата. Има сестри, които мислят, че всички са им длъжни.
Сиси, представи си сестра, чакаща братчето да вземе заплата за да му прибере парите за да си храни децата без да работи. А децата са правени от мъжете на сестрите и.

# 7
  • Мнения: 71
Предполагам Сиси, че ти също имаш брат и си от позицията на зълва.
А темата съм я написала, защото мисля, че много дами са в мойто положение!

# 8
  • Мнения: 0

извинете ме но не можах да се стърпя да напиша нещо,
аз имам сестра и съм женен също,
тоест тя е зълва на жена ми.
Сестра ми е най наглото същество, което съм виждал през живота си, затова и нямаме контакт.
При такива отношения почти винаги родителите са виновни, просто внушават на едното дете че всички са му длъжни да му помагат,
а на другото че е длъжно да помага, направо се отвращавам от такива хора.
Сестра ми също се опитваше да ме раздели от жена ми, но разбира се не успя, и съм си казал, който се опита да ми се намесва в живота направо прекъсвам контакт със него и не съществува за мен. за мен най важното на целия свят е жена ми, и не съм длъжена на никой, всеки да си живее живота както си поиска, както и аз си живея моя както аз намеря за добре.

 bowuu

# 9
  • Мнения: 71
Крис, абсолютно си прав, че вина имат и родителите!
Дори смея да твърдя, че при нас май е точно така - "батко ще нарави това, батко ти ще ти даде парички да отидеш на почивка и т.н."

# 10
  • Мнения: 340
Нямам брат.  Мъжът ми обаче има сестра, с която се разбирам идеално.  Ще я пратя да прочете тази тема, та да си плюе в пазвата...

Естествено, че има кофти зълви.  От всеки вид хора има кофти индивиди.  Просто в описаната ситуация аз виждам една чепата и злобна снаха.  Тя си го и призна, че е чепата. 

Какво, аджеба, толкова лошо видяхте в репликите: "ще дойда във вас, защото няма какво да правя", "вие излизате, а на мен не се обаждате"?

Това достатъчен довод ли е да се изолира брата от сестра му??


# 11
  • Мнения: 494
Добре де,а баткото уста няма ли,да каже не?

# 12
  • Мнения: 1 447
Имам двама братя,дано не допусна някоя от снахите ми след време да мисли така за мен. ooooh!

# 13
  • Мнения: 71
Сиси, просто не искам да изпадам в подробности, защото не ми е приятно и написах най - често повтаряните реплики.
Първоначално и ние бяхме приятелки, но се промениха много неща - може би вината е моя, защото я допуснах твърде близо.
Ще ти дам следния пример: тя иска да замине на почивка в събота, но си изхарчила парите за дрехи предходния ден (забележка живее при родителите си) и започва да звъни на батко си в събота в 9.00 ч. на пожар с думите -"веднага ми донеси 200 лева, че не мога да замина". съпругът ми имаше малко работа и отидохме при нея към 11.00ч - тя беше толкова сърдита, че сме я забавили за замине, че след това ни се сърди една седмица.

Коментара го оставям на теб!
А относно характерът ми - да труден е с това че не давам да ми се качват на главата. Живяла съм сама и се съм се издържала сама. Свикнала съм сама да решавам проблемите си. За мое щастие съм успяла и съм замогнала, но това не значи, че трябва да плащам прищявките на нечия сестра.

# 14
  • Мнения: 340
Ами трябваше да напишеш това в първия си пост.  Така наистина звучиш по-убедително.  Иначе най-често повтаряните реплики са доста безобидни.

При всички положения, мъжът ти трябва да участва в решението как семейството ви да се отнася със сестра му.  Не трябва еднолично да взимаш решение и да го налагаш на мъжа ти.

Общи условия

Активация на акаунт