Проблем с новата версия на скайп

  • 7 377
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Ако може някой да ми каже как да си върна старата версия на скайп, без да деинсталирам тази, понеже искам да си запазя хронологията. Имаше едно действие, което от контрол панела се връщаше по дати каквото е правено. Ако може някой да ми обясни, аз съм го правила преди, но съм забравила.
А тази новата версия на скайп така ми товари компютъра, със съвсем нов изглед е, не мога да свикна с нея.

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 111
При деинсталация от add/remove programs излиза въпрос желаете ли да запазите хронологията си. Ако я запазите при следваща инсталация и на друга версия хронологията ще се запази. Другият начин е да инсталирате стария скайп без деинсталация на стария. Ще е активен само новоинсталирания с хронологията от стария.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Лилянчо, благодаря за съдействието, но не става това с тегленето на по - старата версия, защото ми се тегли пак тази новата  ooooh!

# 3
  • Мнения: 4 111
Помоли някой да ти прати старата версия. Аз не я пазя, бих ти я изпратила.

# 4
  • Мнения: 4 111
http://www.skype.com/intl/en/download/skype/windows/ на тази страница най-отдолу пише:
Accessibility features have not yet been completed in this new release. If you require them, we recommend that you use the previous version of Skype. , като подчертаното е активен линк към старата версия, аз току-що я изтеглих, инсталирах върху новата без деинсталиране на предната и хронологията е запазена!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Много ти благодаря Лилянчо ! Спести ми много цигари тази вечер от яд, че не мога да направя нещо  Hug .
С линка, който ми даде, стана ! Още веднъж, благодаря ти !

# 6
  • Мнения: 4 111
Радвам се, че помогнах, пак заповядай!

# 7
  • Мнения: 5
ами здравейте аз съм нова в този сайт и все още не разбирам от него.
Имам голяяям проблем с новата версия на скайп немога да инсталирам старата версия а и без да искам истрих иконата на скайп от работният плот и сяка седмица го инсталирам....И така немога да инсталирам никоя друга версия само тази става ако инсталирам друга стига до половината и изписва че вече съществува а това не е вярно...  Sad Sad Sad Sad Sad ако някой може да ми помогне да ми пише лично съобщение моля  ви Praynig

 smile3502

# 8
  • Мнения: 1
http://www.skype.com/intl/en/download/skype/windows/ на тази страница най-отдолу пише:
Accessibility features have not yet been completed in this new release. If you require them, we recommend that you use the previous version of Skype. , като подчертаното е активен линк към старата версия, аз току-що я изтеглих, инсталирах върху новата без деинсталиране на предната и хронологията е запазена!

 Много се извинявам,но на тази страница няма такъв текст.Ако някои може да каже как да си върна стара версия на скайп да пише.Изтеглих много версии,но нито една от тях неиска да тръгне.Инсталира се,но не се вписва и иконата ми стои на декстопа като вирус.

Общи условия

Активация на акаунт