Предаването на Росен Петров

  • 3 276
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6
Гледахте ли? Толкова го хвалиха това предаване, Росен Петров си направи самореклама за модерната визия на фона на всяко друго представяне на историята (щяло да е като "мол, сравнен с барачки"), та тръгнах с голяма кошница... Сигурно затова съм толкова разочарована от словоблудния хаос, който трябваше да ме вдъхнови и възгордее, че съм българка. За жалост такъв соцнафталин по-скоро ме кара да се срамувам от факта.
А най-голямото достойнство на Росен Петров - да разкаже хубава, свързана  и непретенциозна истирия - се затри под агитационни клишета. Чопнато оттук, зачепкано оттам и в крайна сметка - едно голямо нищо.

# 1
  • Мнения: 487
Тъпо,скучно....................

# 2
  • Варна
  • Мнения: 91
И аз не бих го гледала повече!Очаквах нещо по- интересно.

# 3
  • Мнения: 6 711
Това беше "Памет българска" само че по битиви. Whistling Часът определено не е за такова предаване. Водещият и темата се разминават на светлинни години едно от друго.

# 4
  • София
  • Мнения: 580
Много скучно ...... ooooh!

# 5
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Очаквах нещо по-комерсиално направено.
Сдъвкано, ефектно, като за тинейджъри ...
Може би с лек художествен елемент  ooooh!
Моята щерка се беше наредила да гледа,
но стана на 5-тата минута. Скучно  Sick

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
росен петров винаги ми е бил много тъп.

# 7
  • Мнения: 2 388
Не съм го гледала.
Като цяло обаче ми е странен избора за час на излъчване.

# 8
  • Мнения: 31
Нито предаването, нито водещия ми харесват. Имах наистина големи очаквания за това предаване, мислех си, че ще е нещо ново, различно, привличащо вниманието и интереса и на по младите, на подрастващите, уви...не е така. Да предположим, че е било само снощи и се надявам следващия път да е на по добро ниво.

# 9
  • София
  • Мнения: 6
Росен Петров го харесвах - един такъв спокоен, разсъдлив, занимателен. Вчерашното обаче ме втрещи с бездарността си ( а се твърди, че това е проект, зад който са застанали и Евтим милошев и Любо Нейков  -хора с уж чувство за хумор, естетика, тетър и т.н.) И не видях нищо, с което да могат да се похвалят. Подхвърлиха , че пътвият княз Александър Батенберг бил незаслужено пренебрегван и след това го забравиха. А материал има - да прочетат и преразкажат "Строители на съвременна България", там е описано как едно 22-годишно момче го нахендрят начело на една държавица в един конак, обзаведен с мебелите на някаквяа преуспяла тогавашна чалгаджийка. И как постепенно това момче израства до държавник. И между другото, умира от пневмония, от която е заболял точно при Сливница.
Всичко това беше подминато - а от него ставаше интресна история!, за да ни се обясни как наште "пленили звънеца за прислугата на Обренович". Голям подвиг, няма що! И да ни покажат бастуна на незнам кого си. Другия път може да чакаме реликви каро мръсните чорапи на Протогеров.
Най ми липсваше мисъл и история в това предаване - имаше само едно непрекъснато пърчене:"Ей, глей колко ни е голем!" Е да, ама не.

# 10
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 412
Не  бях гледала първото предаване от 7. 02. но второто много ми хареса! Историята на рода Вазови беше показана много добре а Гергина Тончева винаги ми вдъхва голям респект! Само музикалния фон малко трябва да се намали.  Лично аз ще очаквам следващите предавания с голям интерес!

# 11
  • Мнения: 287
 Много харесвах Росен Петров когато водеше Шоуто на Слави. Забавен, с приятно чувство за хумор-мислех ,че веднага са го оценили и са му предложили собствено шоу. Разочарована съм. Това не е предаването на Росен. Може да са му любими темите, но не е за събота вечер. Дано има промяна!

# 12
  • София
  • Мнения: 928
Първото предаване не съм гледала, но второто много ми хареса  Peace. Приятно ми беше да науча доста неща около фамилия Вазови, също и за Балканската война.  Единствено времето и денят на излъчване не ми харесват- прекалено сериозно е за събота вечер. Може пак да е в събота, но да е денем, примерно ранен следобед.

# 13
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
За съжаление гледах само част от първото предаване защото времето на излъчване  ми е много неудобно. Но смятам че имаме нужда от такова предаване и би ми било много интересно да го гледам.
Що се отнася до начина по който е направено нека му дадем малко шанс. Все пак повечето предавания в началото тръгват плахо и несигурно.

# 14
  • Мнения: 113
Любовта на Росен Петров към историята...ясна тема....Родолюбие...съгласна съм...
Ама кой е решил, че в събота вечер тв аудиторията ще иска това?!
Достатъчна причина  да ме изгубят като зрител.

Общи условия

Активация на акаунт