Мъжете и мъжките партита

  • 3 818
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Привет на всички. Мисля, че тук е най-подходящо за тази тема.
Съпругът ми редовно ходи на мъжки партита с "приятели", от които по-голяма част са необвързани.
Ние сме от доста време заедно, имаме семейни приятели с които редовно излизаме, но техните мъже (уж са много близки с моя) не ходят по тези партита.
Така, че всеки петък или събота, съпругът ми е на мъжко парти с несемейните си приятели.
Това нормално ли според вас и застрашава ли по някакъв начин брака ни?

# 1
  • Мнения: 523
Говори открито с него . Кажи му какви са ти притесненията , обясни му съвсем спокойно , че има нещо , което те притеснява . Аз никога не съм спирала моя мъж да излиза с приятели , но и той мен не спира , когато излизам само по женски . 

# 2
  • Мнения: 116
ами ходи и ти на женски партита..........

# 3
  • Мнения: 46 434
...
Това нормално ли според вас и застрашава ли по някакъв начин брака ни?

Нормално за нас или за вас Simple Smile
Ако и двамата го приемате за нормално и ви харесва да излизате сами - значи е нормално Peace

Лично за моето семейство не бих го допуснала.

# 4
  • Мнения: 2 388
...
Това нормално ли според вас и застрашава ли по някакъв начин брака ни?

Нормално за нас или за вас Simple Smile
Ако и двамата го приемате за нормално и ви харесва да излизате сами - значи е нормално Peace

Лично за моето семейство не бих го допуснала.


Напълно съм съгласна с Никол. Peace
За нормално приемам и единия да излиза, а другия да си стои вкъщи, ако това не дразни никой от двамата.
За нас е напълно нормално да илизаме и по - отделно.

п.п. В ДиС ще получиш много повече отговори.

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 12:53 от palavata_monahinq

# 5
  • Мнения: 2 448
Това нормално ли според вас и застрашава ли по някакъв начин брака ни?

Никой не може да каже кое е нормално за вашия брак и какво би го застрашило.
Ти и не даваш никаква друга информация за останалата част от отношенията, че да се опитаме да гадаем.
Излизате ли вечер и заедно? Ти излизаш ли с приятелки на женски нощни партита и как го приема съпругът ти?
От колко години е брака ви?
Темата така поднесена навява мисли, че просто не му е стигнал ергенлъка на мъжа ти.  Laughing

п.п. Не пиши в ДиС, че направо ще те разведат.  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 447


п.п. Не пиши в ДиС, че направо ще те разведат.  Mr. Green
И после доста ще съжаляваш,че изобщо си я пуснала тази тема. Mr. Green

И за мен е нормално от време на време двамата да излизате, ти по женски,той по мъжки.Няма нищо лошо в това.
Но не мога да приема аз да стоя вкъщи ,а той да ходи по мъжки.Ти най-добре знаеш как стоят нещата между вас.
Както Паси е казала много малко информация си ни дала и не можем да гадаем.

# 7
  • Мнения: 1 731
Ами да ходи ама не ходи ,затова пък аз се събирам с приятелки и нямаме проблем.Всеки има нужда от себеподобни,така че за мен не е проблем и той да излиза. Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 11
Повечеро женени след 2-3 години брак стават скучни чички дето само говорят за работата си,псуват шефа си , жена си, разправят как се точат на комшийката и говорят в минало свършено. За тва разбирам,че се събира с ергените. По-разтоварващо е и поне няма да слуша оплаквания,които и на него може би му чукат на вратата. Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 17 140
Повечеро женени след 2-3 години брак стават скучни чички дето само говорят за работата си,псуват шефа си , жена си, разправят как се точат на комшийката и говорят в минало свършено.

Аууу, с какви хора си общуваш ти  Joy Joy

# 10
  • Мнения: 11
Повечеро женени след 2-3 години брак стават скучни чички дето само говорят за работата си,псуват шефа си , жена си, разправят как се точат на комшийката и говорят в минало свършено.

Аууу, с какви хора си общуваш ти  Joy Joy



Къде пък е смеха тука не виждам? Просто давам възможно обяснение на въпроса на темоотворителката. Просто това че имам адски много познати в още повече житейски роли ми дава малко опит в нещата.А това с кой си общувам си е моя работа. Sunglasses

# 11
  • Мнения: 372
Единственото странно е, че на партитат присъстват г-да от др. среди, не от семейните.
Иначе е нормално да се ходи на партита, моят съпруг също ходи през 1о дни, не точно партита, събират се на заведение.

# 12
  • София
  • Мнения: 175
Не съм консерва, ма чак пък всеки петък и събота ми се виждат доста. Поне за моето семейство. Имам кръг от колеги за които това е начин на живот, а след разказите им понякога се втрисам. Но то си е до човек  Peace

# 13
  • Мнения: 2 388
Не съм консерва, ма чак пък всеки петък и събота ми се виждат доста. Поне за моето семейство. Имам кръг от колеги за които това е начин на живот, а след разказите им понякога се втрисам. Но то си е до човек  Peace

Какво разказват? Crazy

# 14
  • Мнения: 2 448

Най често нереализираните си фантазии.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт