докога давахте адаптирано мляко

  • 3 095
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте на всички мами сегашни или настоящи имам въпрос към вас значи сина ми е на 1 година и все още след вечеря му давам по 60 мл адаптирано мляко въпроса ми е вие до кога давахте адаптирано мляко на вашите деца благодаря предварително  bouquet

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 18:32 от Vivi

# 1
  • Мнения: 4 053
до около годинка и при двете ми деца, спряха го по собствено желание,
ако твоето си го пие, не му го спирай

# 2
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Щом го пие с охота  не е нужно да го спираш  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 12 550
Синът ми е на 2,5 години и все още вечер преди лягане пие АМ. Не мисля да му го спирам, когато реши детето само ще спре да го пие.

# 4
  • Мнения: 80
На каката и давах до 1г. и6м. и накрая сама се отказа. Така че смело а и то е полезно Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Моята  дъщеря вечеря само АМ , не  мисля да го спирам, ако тя не го пожелае.

# 6
  • Мнения: 4 111
Синът ми е на 2 години, не мисля да му спирам АМ, макар че АМ за над година не се води "адаптирано", а пълноценно. Както и да е, ясно е, че говорим за разтворимите млека.

# 7
  • Мнения: 9 973
ще давам докато се откаже.Дори и след вечеря изпива по 250мл.

# 8
  • Мнения: 2 448
Давай докато се откаже.
Моето бебе само се отказа на 6 месеца за съжаление.

# 9
  • Мнения: 1 763
Още давам-сутрин, през нощта, много рядко преди лягане. Изпива между 300 и 500мл на денонощие. Не мисля да спирам, докато той сам не се откаже.

# 10
  • Мнения: 351
Моят син дълго време вечеряше само това. През лятото заменях с айрян. Не си спомням кога точно започнах да му давам "истинска" вечера, но беше към 2 - 2 и нещо години. Вав всеки случай сам пожела. Следвай желанията на детето!  Peace

# 11
  • Мнения: 583
Ще давам пълноценно мляко, докато има желание да пие.

# 12
  • Мнения: 86
Ние сме на 1г и 4м все още пие вечер м/у 180 и 240гр.Кисело мляко не иска и ще и давам АМ докато сама не се откаже.

# 13
  • България
  • Мнения: 457
Синът ми е на година и пие по 270 мл. АМ Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 1 185
Сина ми е на година и месец и пие сутрин и вечер АМ по 210мл!

Общи условия

Активация на акаунт