евтини ястия

  • 47 420
  • 145
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
искам да отворя една тема за евтини ястия, което не означава непременно храни, приготвени от нискокачествени продукти. имате ли предложения?

според мен №1 са яйцата - с висока хранителна стойност, а достъпни за всеки. моите фаворити са яйцата върху натрошено сирене или подлучено киселно мляко, приготвени в подсолена вода по панагюрски
една вечеря за двама - по 2-3 такива яйца и зелево-морковена салата излиза по около от 3 лв. на човек

# 1
  • Мнения: 940
Аз съм много зле с цените, обаче си мисля за риба--да кажем скумрия. Аз я обичам на фурна с много лук и домат. (слагам и малко соев сос, за да убие миризмата).

# 2
  • Мнения: 2 160
Картофи под всякаква форма, супи най-различни, спагети  newsm78 за друго не се сещам в момента...

# 3
  • Самоков
  • Мнения: 561
Боб, леща.

# 4
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Макарони със захар и сирене

# 5
  • Мнения: 2 199
Прясно постно зеле на фурна. Много е вкусно!

# 6
  • Мнения: 940
Ориз, зеленчуци, ястия с кайма.

# 7
  • Мнения: 4 496
"Икономични шницели". От 500гр. кайма се получават около 15 броя.

# 8
  • Мнения: 90
Спагети, мусака, гювечета разни.

# 9
  • Мнения: 31 112
Пици, паста, яйца, спаначени ястия, печени зеленчуци, картофи, ориз, варива.

# 10
  • Мнения: 22 867
Тези печени пиперки по панагюрски на bordovsky са голяма вкусотия и през лятото и през зимата.

# 11
  • София
  • Мнения: 12 554
Тези печени пиперки по панагюрски на bordovsky са голяма вкусотия и през лятото и през зимата.

Е, да, но през зимата, ако нямаш зимнина - един буркан в магазина е близо 4 лева.

# 12
  • Мнения: 5 001
Пипер с мляко(през зимата,който се е подготвил със зимнина...от буркани или от фризера)

Печения пипер(без семките и изчистен от люспите) се нарязва по-едро.Позапържва се в загрято олио,добавят се 3-4 с.л. брашно.Обърква се добре и се налива студено прясно мляко до нужната гъстота(да стане колкото е гъсто фрикасето).Посолява се на вкус и се добавят 3-4 щипки черен пипер(млян).

# 13
  • Под звездите
  • Мнения: 1 297
Ястия с картофи,яйца,боб,леща,ориз.

# 14
  • Мнения: 2 382
пилешки бутчета с бира, ризото със зеленчуци, картофени кюфтета, супи, ястия със спанак

Общи условия

Активация на акаунт