Не иска да пие замразената кърма!???

  • 432
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Преди два дни се наложи да оставя малкия на баба му и му извадих кърма от фризера да му даде,но той не я иска и тъй като имам доста незнам какво да я правя newsm78 Ако му я сложа в някоя безмлечна каша дали ще я приема newsm78 И ако да каква каша да му дам.Яли сме само 3 вида на Хипп, млечни.И още един въпрос Embarassed тея пълнозърнестите каши на Хипп млечни или безмлечни са???? Thinking

# 1
  • Мнения: 202
Записвам се да следя темата, защото имам същия проблем: отказва категорично замразената кърма, а имам отделна камера, пълна с такава ooooh!. Яде без проблем АМ, ако отсъствам, но не и замразена кърма Tired И ми е жал да я хвърля-като знам какво ми костваше, да я събирам...

# 2
  • София
  • Мнения: 864
и ние не искаме да папаме от замразената кърма и аз се чудя какво да я правя а моята е вече на повече от 7 месеца.
ама то и на мене ми миреше малко гадничко като я размразя. при вас така ли е?

един ден оставих бебка при баба й и бях изцедила прясна кърма / в 4ч нощес ставх да се цедя:)/, а не замръзена., е и нея не я е искала но баба й беше успяла да я излъже и да хапне  повече от половината.

# 3
  • Мнения: 543
Момичета, не знам дамли е заради вкуса на замразената кърма, но според мен трябва по - широко да се търси причината за това ЗАЩО ДЕТЕТО НЕ Я ИСКА! В смисъл такъв - как му се дава - с лъжичка или шише? Как се размразява, каква е температурата на поднасяне? Разкажете малко по - подробно - захранени ли са децата, с какво, кога?

Общи условия

Активация на акаунт