Хлебарки - отново

  • 1 263
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 368
Здравейте, дами!
Аз прочетох темите досега, писани за хлебарките, но не намерих точно това, което търсех.
Имам дете на година и половина и ми трябва вечно решение на проблема. Има фирми, които пръскат срещу хлебарки, но аз се обадих на една взеха ни парите за 2 пръскания (уж гаранция една година), а нямаше ефект.

Моля ви, ако някоя от вас е работила с такава фирма, но с доказан ефект, да ми прати контактите й (на ЛС, за да не го водим реклама)

Безкрайно много ще съм ви благодарна за всяка указана помощ!

# 1
  • Мнения: 498
Моите родители ползваха услугите на такава фирма,но ефекта беше временно.Ние преди живеехме в друг апартамент,семействата,които живееха под и над нас бяха меко казано мизерници.Е каквото и да слагахме за тези хлебарки,по каналите те си идваха отново,т.е. няма отърване

# 2
  • София
  • Мнения: 38 209
Вземи си Регент и си напръскай сама.
В темите има указания как.
И аз минах през фирми със същия ефект като теб и накрая стигнах до това.
Ефекта - поне при нас - е че от две години не съм ги виждала гадовете.
А преди това бяха навсякъде.

# 3
  • Мнения: 368
Вземи си Регент и си напръскай сама.
В темите има указания как.
И аз минах през фирми със същия ефект като теб и накрая стигнах до това.
Ефекта - поне при нас - е че от две години не съм ги виждала гадовете.
А преди това бяха навсякъде.

Дилянка, има ли опасност за детето?

# 4
  • София
  • Мнения: 830
Аз успях да се избавя завинаги от хлебарките с "Фронтлайн" - това е препарат против бълхи, няма индикация за хлебарки. Гарсониерата ни беше в общежитията на Студентски град, а там има ужасно много гадинки. Препарата им действа бариерно, т.е. дори съседите ти да имат хлебарки, при теб не идват.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Препоръчайте нещо против хлебарки, което не е опасно за хората, моля. Децата са ми алергични и не мога да рискувам...
Регента опасен ли е? Какво съдържа?
Казаха ми, че може да се смеси с картофено пюре и да се направи на топчета, сложени по скритите места, но ме е страх дали не е опасен и за децата.  newsm78

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Нашите домашни любимци още спят зимния си сън явно. Не са ни нападнали.
Всяко лято използвам различни неща в опитите си да се избавя от тази напаст- кубчета, къщички, тебешири, пасти... Всичко е временно  Tired

# 7
  • София
  • Мнения: 749
Извиках хора от тук : http://hlebarka.com/hlebarka/index.asp Попаднах случайно на фирмата в нета.
Напръскаха на 30.06. миналата година. След 2 седмици гадините изчезнаха (а имахме пълчища). До момента (пу-пу) нямаме хлебарки, въпреки че ни гарантираха максимум 6 месеца.  Peace
Казаха, че е безвредно за хората (мен много ме вълнуваше този въпрос, защото бебето ми беше на няма и 3 месеца).

 

Последна редакция: сб, 18 апр 2009, 15:56 от ВаняМ

# 8
  • Мнения: 257
Пробвахме преди години какво ли не.Ефектът е временен.Преди 10 години си взехме котка.Оттогава нямаме хлебарки.Случва се единични бройки да се промъкнат-примерно 1 път в месеца,но това е нищо..Котаракът също ги гледа с погнуса.Не знам дали бягат заради котето,но просто се отървахме.А живеем в панелен блок,където ги има.Преди всичко,което ползвах,премивах с вода.Беше ми писнало.

# 9
  • Мнения: 368
Пък да ви кажа при нас как изчезнаха, направо няма да повярвате. Сега наместо Регент продават един препарат на BASF за хлебарки, мухи и мравки (купих го от Сточна гара). Както и да е, напръскахме и започнаха да излизат полуживи хлебарки. Мъжът ми реше да изнесе миялната машина на балкона и да пръсне вътре, че те имат навика да се крият в такива уреди (преди бяхме чистили микровълновата). След като я отвори ние така  Shocked Shocked Shocked Shocked Вътре имаше толкова много - от яйца до полуизлюпени - гадост ужасна. Направо хванахме машината и на боклука - от месец няма жива хлебарка вкъщи.

За съжаление не можахме да спасим миялната, просто не беше възможно да се изчисти, но беше стара и не съжалявам, а се отървахме от хлебарките.

Сега ще напръскаме втори път с този препарат, че напролет ни полазват мравки.

Общи условия

Активация на акаунт