Слави Трифонов и Емануела май са гаджета...

  • 13 818
  • 150
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
http://life.dir.bg/2009/02/09/news3973850.html
Тя уж го отрича ама гузен негонен бяга.
Инфо от преди 2 седмици - Едни приятели са почивали в Палас на Св.Константин и Елена и са ги засекли в хотела но и двамата доста са се крили.
Иначе са хубава и симпатична двойка като се замисля! newsm78 newsm78 Mr. Green

# 1
  • Мнения: 5 710
е, поне разбрах коя е емануела.
преминала през целия процес , за да стане звезда.  hahaha

# 2
  • Мнения: 2 237
Да са живи и здрави.Лично аз съм върл фен на Слави и много му се кефя.Харесвам и Емануела, сладка и забавна е.

# 3
  • Мнения: 674
Да готина двойка са и тя е много секси! Peace
Иначе е класическа фолк звезда спор няма. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 4
  • Мнения: 413
интересно Thinking

# 5
  • Мнения: 12 662

Много. Сън не ме хваща.

# 6
  • Мнения: 31
"Това са думи на певици, които нямат смелостта да преминат през целия процес, който те прави звезда. Не може от втория месец вече да изместиш установени имена. Думите им са злобни нападки и обиди срещу добри момичета”, категорична е скандалната араджийка."

Аз само не разбрах тя ли е доброто момиче, защото може доста да се поспори по този въпрос. И би ми било много интересно да разбера какъв е този процес през който трябва да премине една певица от фолка, аз се сещам само за един, ама тя вероятно НИКОГА не би направила нищо лошо, не за друго, а защото  е "добро момиче". Mr. Green Mr. Green

# 7
  • Мнения: 674
Аз още в шоуто му като я гледах на Слави му светеха очичките .... Grinning Mr. Green

# 8
  • Мнения: 22
      Познавам мацката бегло, останах с много добри впечатления от нея. Скромно и красиво момиче ми изглежда "на живо". Дано са щастливи заедно.  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Сладка и забавна, яко Joy Това момиче е единица мярка за простота и не го казвам, защото мразя чалгата, има тук таме в бранша и по някоя с наченки на мозък. Тя определено не е от тях Laughing
Слави не е глупав мъж, нито е опрял до едното чукане. Какво й е харесал, чудя се просто newsm78
Те си знаят де Simple Smile

# 10
  • Мнения: 14 654
Това момиче е единица мярка за простота и не го казвам, защото мразя чалгата, има тук таме в бранша и по някоя с наченки на мозък. Тя определено не е от тях Laughing

Потвърждавам. Не за друго, а защото в основното училище ми беше съученичка. Не блестеше с особен интелект така да се каже Mr. Green Който не учи - става фолк певица от нейния ранг.

# 11
  • Мнения: 3 459
Мдаммм, чудна двойка. Кретен с к***а.

преминала през целия процес , за да стане звезда.  hahaha
Това като го прочетох щях да падна от стола.  Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 502
Това момиче е единица мярка за простота и не го казвам, защото мразя чалгата, има тук таме в бранша и по някоя с наченки на мозък. Тя определено не е от тях Laughing

Потвърждавам. Не за друго, а защото в основното училище ми беше съученичка. Не блестеше с особен интелект така да се каже Mr. Green Който не учи - става фолк певица от нейния ранг.
  Не сте прави,ама хич! Неведоми са пътищата на любовта!

# 13
  • Мнения: 2 388
МАРИЯНКАА мине не мине време и хоп, изненадваш ни с някоя жизненоважна информация.
Добре, че си ти. bowuu

# 14
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 829
ами хУбУ

Общи условия

Активация на акаунт